Співвласники будинку на шляху бульварів у Франківську “воюють” за максимальну компенсацію від міста (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

06 May, 2020 11:10

Поділитись публікацією
Співвласники будинку на шляху бульварів у Франківську “воюють” за максимальну компенсацію від міста (ФОТО, ВІДЕО)

Співвласники останнього будинку на шляху з’єднання бульварів судами та поліцією воюють за максимальну компенсацію від міста.

Читайте також: На Молодіжній висадили десятки дерев і кущів (ФОТО)

Співвласник будинку та земельної ділянки по вулиці Сонячна, 54 Володимир Корвацький розповідає, що міська влада спочатку планувала купити квартиру без землі. Але вартість, в яку її оцінили, обох співвласників не влаштовувала. А після реєстрації земельної ділянки влада заявила, що це зроблено незаконно, йдеться у сюжеті Суспільного.

“Коли ми їм (представникам міської влади – ред.) сказали, що вимагаємо за будиночок гроші, а й за земельну ділянку, вони були в шоці. Тобто, я так розумію, почався тиск на реєстратора, бо зараз, до речі, той реєстратор навіть не працює там. Тобто реєстратор незаконно вліз у реєстр і стер реєстрацію – більше ми не рахуємося власниками, хоча на паперовому носії ми є власниками землі”, – каже Корвацький.

За словами першого заступника міського голови Івано-Франківська Миколи Вітенка, ділянка перебуває у власності міста.

“У Державному земельному кадастрі чітко вказано, що власником є територіальна громада міської ради. Цю інформацію можна побачити на сайті геокадастру. Вона стовідсотково відповідає дійсності. Ці відомості внесені до реєстру речових прав. Зараз чекаємо на проєктну організацію, яка чітко межі цієї території зафіксує і ми плануємо в подальшому продовжувати будівельні роботи”, – підкреслює Вітенко, показуючи витяг з Державного земельного кадастру і реєстру речових прав.

Тим часом роботи зі з’єднання бульварів тривають. Готується дорожнє корито, проводиться демонтаж МАФів, викорчовуються дерева.

Нагадаємо, завершити роботи з об’єднання планують до кінця 2020 року.

Детальніше – у сюжеті: