Співвласники франківських багатоповерхівок почали визначатись зі способом управління своєю нерухомістю

Автор: Вадим Войтик

25 Лют, 2016 12:03

Співвласники франківських багатоповерхівок почали визначатись зі способом управління своєю нерухомістю

Співвласники багатоповерхівок Івано-Франківська почали на зборах визначатися щодо способу управління своїми будинками. Про це повідомляє сайт Домівка. 

Читайте також: У Франківську розгнівані сусіди залили бетоном розкопку під будинком (ФОТО, ВІДЕО)

До “Муніципальної інвестиційної управляючої компанії” надійшов протокол зборів співвласників будинку №21 по вулиці Стуса. Згідно протоколу мешканці визначались з управителем та особою, яка представлятиме їх інтереси. У підсумку 71% квадратних метрів проголосували за управління в особі комунального підприємства “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”. Відповідно до закону для позитивного рішення достатньо було набрати понад 50 відсотків.

Як повідомляла “Галка”, наприкінці грудня міська рада дозволила комунальному управителю списати з балансу приватизований житловий фонд. Натомість згідно закону співвласники повинні до 1 липня визначитись щодо способу утримання своєї нерухомості.

Раніше ще одні збори відбулися в будинку №44а по вулиці Гната Хоткевича. За інформацією “Галки” станом на сьогодні жодних рішень співвласники цього будинку ще не ухвалили.

Днями повідомлялося про ініціативу групи франківців, які беруться за створення громадської управлінської акціонерної компанії.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...