Sport Arena назвала 33 найкращих футболістів Першої ліги: до переліку не потрапив жоден гравець “Прикарпаття”

Автор: Костинюк Олександр

21 Гру, 2020 11:11

Sport Arena назвала 33 найкращих футболістів Першої ліги: до переліку не потрапив жоден гравець “Прикарпаття”

Сайт Sport Arena назвав cимволічну збірну за підсумками першого півріччя Першої ліги сезону 2020/21.

Цьогоріч до числа 33 найкращих гравців літа-осені увійшли представники 12 команд (6 – “Агробізнес”, 5 – “Верес”, 4 – “Чорноморець”, 3 – “Волинь”, по 2 – “Альянс”, “Оболонь”, “Миколаїв”, “Металіст 1925”, “Полісся”, “Гірник-Спорт”, “Кристал”, 1 – “Кремінь”).

Так і не знайшлося місця у цій збірній жодному футболісту з чотирьох команд – “Ниви”, “ВПК-Агро”, “Прикарпаття” та “Авангарду”. Про це йдеться на офіційному сайті Команди рідного краю, інформує “Галка”.

До слова, цього сезону до символічних збірних за підсумками зіграних турів потрапляли семеро гравців Команди рідного краю: двічі Роман Дитко, Іван Сондей, Сергій Мелінишин, Ростислав Волошинович, Роман Кузьмин, Василь Француз, Роман Бочкур. А ще двох футболістів – Юрія Шпирку та Назарія Воробчака визнавали найкращими молодими гравцями 8-го і 5-го туру чемпіонату.

Символічна збірна першого півріччя Першої ліги 2020/2021

Воротарі
Богдан Когут («Верес» Рівне)
Олег Мозіль («Агробізнес» Волочиськ)
Роман Підківка («Чорноморець» Одеса)

Праві захисники
Юрій Романюк («Агробізнес» Волочиськ)
Руслан Пісний («Альянс» Липова Долина)
Олексій Майданевич («Оболонь» Київ)

Центральні захисники
Віктор Лиховидько («Чорноморець» Одеса)
Богдан Кушніренко (МФК «Миколаїв»)
Богдан Порох (МФК «Миколаїв»)

Центральні захисники
Ігор Курило («Агробізнес» Волочиськ)
Роман Гончаренко («Верес» Рівне)
Віталій Гошкодеря («Металіст 1925» Харків)

Ліві захисники
Іван Когут («Агробізнес» Волочиськ)
Андрій Власюк («Полісся» Житомир)
Іван Цюпа («Волинь» Луцьк)

Центральні півзахисники
Юрій Батюшин («Гірник-Спорт» Горішні Плавні)
Дмитро Криськів («Металіст 1925» Харків)
Ігор Семенина («Кристал» Херсон)

Праві півзахисники
Богдан Оринчак («Волинь» Луцьк)
Микола Когут («Агробізнес» Волочиськ)
Ілля Чередниченко («Гірник-Спорт» Горішні Плавні)

Атакувальні півзахисники
Руслан Черненко («Агробізнес» Волочиськ)
Станіслав Сорокін («Кремінь» Кременчук)
Артур Авагімян («Чорноморець» Одеса)

Ліві півзахисники
Іван Гливий («Кристал» Херсон)
Геннадій Пасич («Верес» Рівне)
Євген Протасов («Волинь» Луцьк)

Нападники
Роберт Гегедош («Верес» Рівне)
Артем Ковбаса («Чорноморець» Одеса)
Сергій Загинайлов («Альянс» Липова Долина)

Нападники
Олександр Батальський («Оболонь» Київ)
Ярослав Галенко («Полісся» Житомир)
Михайло Шестаков («Верес» Рівне)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...