«Спорткомплекс «Електрон» не може перетворитися на чергову скандальну забудову», – Руслан Марцінків

Автор: Вадим Войтик

27 Сер, 2014 19:42

«Спорткомплекс «Електрон» не може перетворитися на чергову скандальну забудову», – Руслан Марцінків

Івано-Франківська міська рада не допустила знищення спортивного комплексу «Електрон», який розташований у центральній частині міста, на вулиці Сахарова. Нещодавно споруда перейшла у власність однієї з місцевих будівельних фірм.

Читайте також: 30 мільйонів на СІЛЬРОБ: у Марцінківа придумали нове комунальне підприємство

Представники спортивної громади міста неодноразово зверталися до місцевої влади з проханням не допустити закриття спорткомплексу. На одному з останніх засідань ради депутатська більшість втрутилась в ситуацію та доручила посадовцям міськвиконкому провести перемовини з новим власником. В результаті попередніх консультацій, забудовник виявив готовність шукати компроміс з громадою.

Наступним кроком міськради на шляху до збереження СК «Електрон» у центрі міста став дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення ділянки спорткомплексу. Її планують передати до земель запасу міської ради. Таким чином депутати розраховують зупинити можливі наміри забудувати подвір’я спорткомплексу.

«Знаємо, що в Івано-Франківську є значна проблема з спортивними спорудами. Особливо це стосується центральної частини міста. Тож сьогодні треба зробити все можливе, аби зберегти цей комплекс, і належно його відреставрувати», – переконаний голова фракції «Свобода» у міській раді Роман Онуфріїв.

З ним повністю погоджується депутат Верховної ради Руслан Марцінків:

«Левову частку відвідувачів «Електрону» складає студентська молодь та літні іванофранківці. Ціни на заняття в комплексі тут є найдешевшими – тож споруда має неабияке соціальне значення для громади. А за роки роботи у стінах спорткомплексу підготували десятки чемпіонів та призерів всеукраїнських змагань з різних видів», –  нагадує народний депутат.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...