Спорткомплекс “Електрон” виставили на аукціон. Його хочуть здати в оренду на 34 роки (ОНОВЛЕНО)

Автор: Зелінська Тетяна

01 Mar, 2021 12:10

Поділитись публікацією
Спорткомплекс “Електрон” виставили на аукціон. Його хочуть здати в оренду на 34 роки (ОНОВЛЕНО)

На сайті “Prozorro. Продаж” оприлюднили оголошення про аукціон на передачу в оренду нерухомого майна за адресою:м. Івано-Франківськ, вул Степана Бандери,12-А. 

На сайті йдеться:

Аукціон на право оренди комунального майна – фізкультурно-оздоровчого комплексу загальною площею 1212,7 кв.м, розташованого за адресою: вул. Степана Бандери, 12А. Об’єкт може бути використаний цільовим використанням згідно з категорією №5 для нерухомого майна, визначеною додатком 3 до Порядку (тренажерні зали, заклади фізичної культури і спорту, діяльність з організації та проведення занять різними видами спорту), інформує “Галка”.

Строк на який буде укладено договір – до 31.12.2055 рок.

Початкова ціна лоту – 34 113.25 грн без ПДВ

Розмір мінімального кроку підвищення – 341.14 грн

Кінцевий строк подання цінових пропозицій – 02.03.2021 20:00

Дата проведення аукціону – 03.03. 2021 13:57

Аукціон оголосили ще 2 лютого, проте Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради проінформував про майбутній конкурс лише 1 березня, за день до завершення строку приймання документів.

Як повідомляє “Галичина”, раніше комплекс «Електрон» належав компанії «Спілка забудівників», однак міська влада домовилась про повернення об’єкту у комунальну власність. Територію планували використати для дитячого садка по вулиці Бандери.

В грудні міський голова Руслан Марцінків опублікував проєкт реконструкції спорткомплексу. Однак не назвав майбутнього інвестора. Жодних рішень міської влади щодо передачі будь-кому спорткомплексу “Електрон” немає до сьогодні.

Нагадаємо, обіцянку відновити занедбаний  комплекс Марцінків озвучив ще в статусі народного депутата в 2014 році. Згодом, вже на посаді міського голови – в грудні 2017 року. Пізніше коштом міського бюджету мала бути замовлена проєктна документація.