Спортсменам Євгену Марусяку та Ганні Шевчук планують придбати житло коштом обласного бюджету 

Автор: Соня Грейда

31 Жов, 2023 13:11

Поділитись публікацією
Спортсменам Євгену Марусяку та Ганні Шевчук планують придбати житло коштом обласного бюджету 

Днями очільниця Франківської ОВА підписала звернення до Івано-Франківської облради щодо виділення коштів для придбання житла для прикарпатських чемпіонів – стрибуна з трампліна Євгена Марусяка та легкоатлетки Ганни Шевчук. Йдеться про учасників Олімпіад, які в області очолюють спортивний рейтинг за здобутками на світових змаганнях.

Про це пише Галка з посиланням на очільницю Франківської ОВА Світлану Онищук.

Євген Марусяк з Верховинщини є майстром спорту України міжнародного класу, член збірної команди України зі стрибків на лижах з трампліна, учасник XXIV зимових Олімпійських ігор у Китаї, учасник Чемпіонату світу зі стрибків на лижах та Європейських ігор, автор національного рекорду зі стрибків на лижах з трампліна на літньому Гран-прі.

На етапі в румунському Ришнові посів історичне для збірної України 7 місце.

Ганна Шевчук з Калуша – майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України з легкої атлетики, учасниця ХХХІІ літніх Олімпійських ігор у Японії, учасниця Командного чемпіонату Європи зі спортивної ходьби, учасниця чемпіонату світу з легкої атлетики, командного чемпіонату Європи.

“Спортсмени наразі не мають власного житла. Тож сподіваємося, що таку ініціативу підтримає депутатський корпус і буде спрямовано по 750 тис.грн, зокрема й з обласного бюджету, для будівництва чи придбання житла”, – пише Світлана Онищук.

Читайте також: Дует з Прикарпаття зайняв дев’яте місце для України на Кубку світу зі стрибків з трампліна