Спортсмени з Івано-Франківщини побували у Франції

Автор: Людмила Баран

03 Jul, 2014 13:31

Поділитись публікацією
Спортсмени з Івано-Франківщини побували у Франції

Спортивна делегація Івано-Франківська відвідала французьке місто Кліші.

19-27 червня 2014 р. на запрошення спортивного клубу Ла Вайянт спортивна делегація Івано-Франківської області перебувала у м.Кліші (Франція). До складу делегації увійшли десять гімнасток та 5 тренерів-представників Івано-Франківської СДЮШОР № 1, дві гімнастки та один тренер – Коломийської ДЮСШ № 1, начальник управління освіти і науки МВК Наталія Микула, Кучірко Тарас – батько вихованки і за сумісництвом водій.

Дружні стосунки між цими закладами тривають з 1995 року. У 2015 році планується провести міжнародну зустріч у Івано-Франківську, присвячену 20 річчю нашої співпраці. На протязі цих років неодноразово гімнасти Івано-Франківська перебували у Франції, а також гімнастки м. Кліші відвідували Івано-Франківськ.

20 червня наша делегація прийняла участь у Гала –концерті , гімнастки Івано-Франківська представили п’ять композицій: спортивно-танцювальна композиція «Карпати» – керівник-постановник, тренер-хореограф школи Л.Нога, композиція «Молитва за Україну» – виступ чотирьох найстарших дівчаток (Полівчак У., Кучірко В., Говзан І.,Микицей С.), які самостійно підібрали музику та склали композицію, а також сольні виступи на вільних вправах Ірини Говзан, колоді Юлії Моїсеєвої та Валентини Табачин зірвали бурхливі оплески у глядачів.

На честь візиту української делегації на фасад мерії було вивішено українські прапори, привітати нас прийшло багато людей, співвітчизники, які проживають у Клішах, Тодер Тодоров – генеральний директор будівництва газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород, який десять років працював в Україні (зокрема в Івано-Франківській області).

Завдяки французьким друзям франківські спортсмени мали змогу відвідати Дісней Ленд, Версаль, Велізі, Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку, Монмартр, JARDIN D’ACCLIMATATION, покататися на кораблі по Сені, під час перебування у Кліші було проведено два спільних тренування під керівництвом тренера школи Мар’яни Гутовської, тренерів клубу Ла Вайянт Лєни та Аркадія Канторжи.

За багаторічною складеною традицією діти проживають у французьких сім’ях, це дає змогу ближче познайомитися з побутом, звичками та традиціями країни.