Спортсменка-олімпійка провела заняття для прикарпатських школярів (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

05 Бер, 2020 10:12

Спортсменка-олімпійка провела заняття для прикарпатських школярів (ФОТО)

До Угорницької школи завітав проєкт Національного олімпійського комітету України  DO Like OLYMPIANS, в рамках якого діти п’ятих та шостих класів мали можливість зустрітись, поговорити та позайматись з учасницю Олімпійських ігор.

Читайте також: Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики відбувся у Франківську (ФОТО)

До дітей завітала заслужена майстриня спорту України з спортивної гімнастики, фіналістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року у Пекіні (Китай) – Дарія Згоба. Разом з Дарією до дітей завітали і представники відділення НОК України в Івано-Франківській області Володимир Антонець та Марія Чемерис.

Урок традиційно розпочався із знайомства та короткої бесіди з історії успіху спортсменки-олімпійки, та порад що та як потрібно робити, щоб досягнути успіху і не тільки у спорті, але й у житті загалом.

Далі була розминка, яка завжди передує основним фізичним навантаження, чи то на уроці фізичного виховання, чи то перед відповідальним стартом на Олімпійських іграх. Розминку з дітьми провела спортсменка-олімпійка та підготувала юні організми  до справжніх баталій, які мали місце у спортивній залі  під час ігрових естафет, інформує “Галка” з посиланням на НОК України в Івано-Франківській.

На завершення зустрічі всі учасники отримали подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області, позитивні емоції запрошення від Дарії відвідувати будь-які спортивні секції, адже це приносить користь та здоров’я.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...