“Спортивна сім’я воїна”: понад 20 прикарпатських родин атовців змагалися у різних видах спорту (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

04 Oct, 2021 13:31

“Спортивна сім’я воїна”: понад 20 прикарпатських родин атовців змагалися у різних видах спорту (ФОТО)

Третього жовтня у Калуші 22 сім’ї воїнів з Прикарпаття взяли участь у спортивному святі.

Читайте також: Франківців кличуть на прохід військових до Дня Незалежності

Про це повідомив начальник відділу в області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець, пише “Галка”:

“Закінчується недільний день. День, який подарував нам незабутні враження, адже сьогодні ми з командою однодумців організували та провели в приватній садибі” Джерело” міста Калуш спортивне свято серед сімей учасників бойових дій на сході України “Спортивна сім‘я воїна”. Дуже важко передати ті справжні емоції, які надихали кожного з нас під час змагань зі стрільби, дартсу, тенісу, перекладини, віджимання від землі, стрибків зі скакалкою, сімейної естафети. Батьки і діти, побратими і просто вболівальники підтримували один одного, створювали справжню дружню атмосферу”.

“Загалом у святі взяли участь 22 сім’ї з усього Прикарпаття”, – каже “Галці” Володимир Веркалець. У кожному виді спорту були переможці. Перші, другі та треті місця були нагороджені медалями. Крім того, перші місця ще отримували кубок, а також торт від міського голови Калуша.

“Кожен член сім’ї відчував свою відповідальність за результат, адже по закінченні змагань на сім’ї чекали медалі, кубки та торти від Андрія Найди, який також разом зі сім‘єю прийняв активну участь у спортивному святі, показавши разом з дружиною та дочкою гарний результат! Ми висловлюємо вдячність кожній сім’ї, яка прийняла участь в змаганнях, яка подарувала незабутні емоції, які приїхали та об‘єдналися разом для створення того, що називається сімейним щастям! Займайтеся спортом та будьте всі здорові!”, – додав Володимир Веркалець.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry