Спорудження тролейбусної лінії з БАМу на Пасічну планують завершити до липня 2022 року (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

03 Nov, 2021 18:49

Спорудження тролейбусної лінії з БАМу на Пасічну планують завершити до липня 2022 року (ФОТО)

В Івано-Франківську на вулиці Гурика встановлюють підстанцію для роботи нової тролейбусної лінії, що зʼєднає мікрорайон БАМ та Пасічну.

Читайте також: Водіїв комунального транспорту вчили правильно допомагати людям з інвалідністю (ФОТО)

Це перша тягова підстанція, що встановлюється в місті за 28 років. І вже наступного року новий тролейбусний маршрут планують запустити за маршрутом БАМ – Пасічна – Центр. Роботи фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку у співфінансуванні з міським бюджетом, інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку КП “Електроавтотранс”.

Підрядна компанія «Плутон» проводить доставку і монтаж тягової підстанції. Вже приїхали два модулі, їх розвантажують і встановлюють. Паралельно тривають роботи з встановлення опор, контактної мережі. Про це інформує заступник директора КП “Електроавтотранс” ІФ, керівник проєкту Андрій Тютюник.

«Тролейбусна лінія стартуватиме від вул.Галицької і йтиме до кінця вул.Мазепи. І у зворотному напрямку. Тобто матиме протяжність 7 кілометрів в обидва боки. Також в рамках проєкт замінимо вуличне освітлення на цьому відрізку дороги та облаштують зупинки громадського транспорту. Паралельно працюємо над закупівлею нових тролейбусів, щоб на час відкриття тролейбусної лінії уже було достатньо транспорту», – розповідає Тютюник.

А представник підрядної організації Юрій Савчин зауважує, що роботи планують завершити до липня 2022 року.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry