Способи просування інтернет-магазину у соцмережах

02 Dec, 2022 16:37

Поділитись публікацією
Способи просування інтернет-магазину у соцмережах

Часто підприємці-початківці не знають, як просувати інтернет-магазин у соціальних мережах. Створивши сторінку, вони чекають на передплатників і клієнтів. Але останні самі по собі не приходять, що викликає розчарування. Щоб таких проблем не виникало, варто застосувати певні інструменти просування проекту. Вони допоможуть знайти перших покупців, знайти та залучити аудиторію.

Реклама: пабліки, блоги і таргет

Власники інтернет-магазинів та інших сервісів, навіть таких як https://holdgroup24.com/, часто придбають рекламу в тематичних блогах і пабліках із своєю цільовою аудиторією. Для цього необхідно знайти майданчик, зв’язатися з адміністрацією та домовитися про розміщення публікації − платно або за бартером. Наприклад, у Telegram можна підібрати паблік через сервіс TGStat, але є й інші варіанти.

Таргетована офіційна реклама також сприяє просуванню, адже допомагає:

  • розкрутити проект;
  • отримати передплатників;
  • залучити споживачів.

Рекламувати можна будь-які товари/послуги. Налаштування відбувається через рекламні кабінети соцмереж або спеціалізовані сервіси, такі як myTarget. Плюс таргет-реклами міститься у можливості вибирати параметри аудиторії – за віком, статтю, регіоном, інтересами тощо.

Пошукова оптимізація

SEO практично завжди використовують для просування інтернет-магазинів у системах пошуку. Але сторінки в соцмережах також індексуються пошуковиками. Тому їхня оптимізація не завадить. Для цього в опис профілю вставляються ключові слова, за якими користувачі можуть знайти магазин.

Офлайновий маркетинг

Якщо магазин має офлайн формат, варто скористатися ним для запрошення відвідувачів до онлайн сервісу та сторінок у соцмережах. Для цього достатньо розмістити QR-код із відповідними посиланнями на видному місці в приміщенні. Можна запропонувати бонус за передплату на сторінку: знижку чи невеликий подарунок. Таким чином вдасться залучити клієнтів реального магазину до інтернет-покупок, тим самим збільшивши об’єм останніх.

Розіграші та конкурси

Залучити передплатників можна за допомогою конкурсів і/або розіграшів. Перед проведенням заходу слід впевнитися, що це не порушить правила соцмережі. Розіграш має бути чесним, призи – реальними та цікавими цільовій аудиторії. Це може бути товар з магазину, знижка або подарунковий сертифікат.

Взаємний піар

Обмін аудиторією з непрямими конкурентами за допомогою взаємореклами – дієвий інструмент. Наприклад, якщо підприємець реалізує аксесуари, він може домовитися про просування магазину одягу. У такому разі відбувається взаємний піар сторінок у соціальних мережах або влаштовується розіграш за умови передплати на проект.

Цікавий контент

Необхідно створювати корисний та цікавий тематичний контент, що його будуть  розповсюджувати соцмережі та передплатники. Це можуть бути навчальні відео, інформативні статті, ілюстративні добірки. Аудиторія має звертати увагу на подібні публікації, коментувати їх та розсилати друзям. Системи рекомендацій соцмереж це помічають, визначають контент як цікавий та показують його на велику аудиторію. Завдяки контенту можна залучати людей і утримувати їх у профілі.

Інші інструменти

До таких відносяться хештеги − тематичні мітки для просування проекту в певному населеному пункті. Також не завадять коментарі під тематичними постами – без відвертої реклами, але з ненав’язливою згадкою про бренд. Варто додати посилання на соцмережі магазину в Google Maps та інші мапи. Багато хто шукає товари та послуги саме там, отже − може потрапити на сторінки магазину.

ПРОМО