Спостерігачі ОПОРИ змусили “півсела” на Івано-Франківщині піти додому за паспортами

Автор: Застава Максим

21 Кві, 2019 15:15

Спостерігачі ОПОРИ змусили “півсела” на Івано-Франківщині піти додому за паспортами

У двох селах на Івано-Франківщині виборці намагались проголосувати без паспортів.

Читайте також: На Франківщині виборцю вдалося проголосувати без паспорта

Про це повідомили спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, передає “Галка“.

У селі Белелуя, Снятинського району на дільниці №260768 спостерігачка ОПОРИ зауважила, що велика кількість виборців збирається голосувати без паспортів. Один із виборців, намагався отримати бюлетень без паспорта, хоч, як виявилося пізніше, мав документ при собі. Після втручання спостерігачки члени комісії звернулись до людей з проханням принести документи.

Схожа ситуація, за словами спостерігачки, трапилась на дільниці №260705, у селі Потічок, Снятинського району. Чимало виборців приходили без паспортів й намагались отримати бюлетені. Після того, як спостерігачка звернула увагу голови комісії на можливе порушення, голова ДВК зробила оголошення, що виборці повинні голосувати лише після пред’явлення паспортів. Виборці змушені були піти додому за документами, каже спостерігачка.

“Згідно із Законом виборець може проголосувати лише після пред’явлення документа, який засвідчує його особу. Таким документом для голосування на звичайній виборчій дільниці є паспорт громадянина України”, – наголошує Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами в Івано-Франківській області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...