Справа честі: суд кинув у в’язницю поштарок, які роками обкрадали трьох круглих сиріт

Автор: Турій Роман

26 Лют, 2016 10:30

Справа честі: суд кинув у в’язницю поштарок, які роками обкрадали трьох круглих сиріт

Галицький районний суд Івано-Франківської області днями виніс вирок у справі щодо зловживання службовим становищем двох працівниць “Укрпошти”, які систематично обкрадали бідну родину у селі Дорогів.

Начальник поштового відділення села та листоноша цього ж відділення упродовж 2010-2012 років, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно і неодноразово вносили у відомості на виплату соціальної допомоги місцевій пенсіонерці, яка опікувалася трьома неповнолітніми круглими сиротами, неправдиві дані та фальшували підписи потерпілої.

За роки зловживань, поштарки привласнили понад 99 тисяч гривень. Натомість замість щомісячної допомоги на утримання дітей, родині потерпілої давали незначну допомогу два рази на рік. Лише в кінці 2012 року пенсіонерці випадково стало відомо, що допомогу під опікою та піклуванням вона мала отримувати щомісячно, у зв’язку з чим її онуки звернулись з письмовою заявою у міліцію.

В суді жінка заявила, що така новина стала для неї шоком – адже онуки-сироти роками неналежно харчувалися, сім’я не могла позволити собі купити необхідні одяг, побутові предмети чи зробити ремонт. Діти часто купували їжу в борг, про що знало все село.

Також у справі свідчили пересічні мешканці села і працівники соціальних служб, які підтвердили, що знаючи про сукупний дохід цієї сімї, вони були здивовані, куди витрачаються “опікунські” гроші, однак уточнити сам факт отримання цих коштів працівники соцслужб не вирішили. Натомість вони підтвердили, що родина жила мирно, у хаті було чисто, діти були доглянутими і вихованими.

В судовому засіданні підсудні свою вину відкидали. Адже кажуть, їхні дії не раз перевірялися контролюючими органами, які порушень не виявляли. Та факти зловживань підтвердилися як показами свідків, так і документальними доказами.

Окрім вилучених документів “чорної бухгалтерії”, міліція перехопила телефонні розмови підсудних, в яких вони обговорювали, як діяти у ситуації, коли виявся факт нестачі коштів.

Зважаючи на ці та інші докази суд вирішив стягнути з підсудних  99 тисяч гривень заподіяної злочином шкоди та 6000 гривень моральної шкоди та посадити їх у в’язницю на терміном на три роки.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...