Справа Чупірчука: відводу судді не буде

Автор: Турій Роман

06 Лип, 2016 10:41

Справа Чупірчука: відводу судді не буде

У середу, шостого липня, в Івано-Франківському міському суді вирішували, чи підтримати клопотання захисників екс-чиновника міського виконавчого комітету Богдана Чупірчука щодо відводу судді у його справі про хабарництво.

Читайте також: Навесні у Буковелі для тренувань запрацює біатлонна траса

Як відомо, таке подання у кінці травня захист підсудного виголосив після того, як головуюча суддя Наталія Деркач не дозволила допитати ключового, на думку адвокатів, свідка – директорку фірми, в інтересах якої ніби то Чупірчук вимагав і отримав хабаря. Адвокат Володимир Соботник вважає, що в цьому випадку суддя Деркач проявила свою упередженість і поставила захист у нерівні умови у цій справі, інформує кореспондент “Галки” з місця події.

Сам Чупірчук сказав, що вже з перших засідань суду, зі сторони Деркач він побачив порушення кримінального процесуального кодексу України, зокрема під час допиту свідків. Він надав шість протоколів з засідань суду, коли на думку Чупірчука, вона порушила правила процесу.

Натомість представник прокуратури наголосив, що на початку розгляду справи був визначений перелік осіб, які будуть допитані у справі. Цей список вже пройдений, і на черзі – вивчення документів. Нових свідків, на думку обвинувачення, варто допитати лише після дослідження документальних доказів у справі. Тому неупередженості тут прокуратура не бачить, і каже, що також згодом клопотатиме про залучення ще одного свідка. Крім того, представник правоохоронців заявив, що Чупірчук і його захисники неодноразово зривали розгляд справи – не з’являючись на засідання.

Вивчивши позиції сторін, суддя Лев Кишакевич виголосив, що клопотання сторони Чупірчука є таким, що не відповідає задоволенню – недостатньо підстав для відводу судді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа Чупірчука: захист екс-чиновника каже про упередженість та необ’єктивність судді, тож чекає його заміни

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!