Справа ”стоматолога-різника”: рідні вбитих не вірять Феміді і вимагають відвід суддів

Автор: Турій Роман

14 Sep, 2016 14:37

Справа ”стоматолога-різника”: рідні вбитих не вірять Феміді і вимагають відвід суддів

14 вересня в Апеляційному суду Івано-Франківської області мав відбутися розгляд скарги Ігоря Вуйціва, так званого “стоматолога-різника” та його подруги Юлії Бойко, котрих засудили за подвійне вбивство та приховування злочину відповідно.

Читайте також: Мене не цікавить, як ви це зробите: Марцінків закомандував у п'ятницю влаштувати масову вакцинацію на стадіоні "Рух"

Перед початком розгляду справи матір вбитого Ігоря Струтинського висловилася за відвід колегії суддів у складі усіх трьох осіб.

Мовляв, другого вересня з розмов окремих осіб жінка в коридорах приміщення суду почула, що колегія скасує рішення першої інстанції, і відправить справу на повторний розгляд з самого початку. Тому Струтинська вважає, що суд вже наперед знає своє рішення, і є упередженим.

Крім того, про свій самовідвід заявив член колегії суддів Тарас Фіцак, інформує кореспондент “Галки” з місця події.

“Я вважаю, що буде чесно і справедливо, що я зобов’язаний заявити про свій самовідвід, бо з батьком обвинуваченого я багато років працював у міському суді, так буде правильно”, – сказав Фіцак.

Після цього судді вирушили у нарадчу кімнату.

В підсумку суд вирішив заяву Фіцака задовольнити, а от Струтинській відмовив. Тож розгляд справи знову перенесли – до часу визначення ім’я нового судді.

Нагадаємо, 17 червня за вбивство двох чоловіків “стоматолога-різника” засудили до довічного ув’язнення, а його подружку – до трьох років за гратами за приховування злочину та вирощування коноплі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry