Справжні “патріоти” Потап і Настя стануть учасниками російського шоу

Автор: Турій Роман

20 Aug, 2014 14:05

Поділитись публікацією
Справжні “патріоти” Потап і Настя стануть учасниками російського шоу

Відомий російський канал незабаром розпочне новий сезон російського проекту “Хіт”, музичним продюсером якого цього разу буде Лариса Доліна. Як стало відомо, учасниками цього проекту стануть українські “патріоти” Потап і Настя.

Шоу стартує вже восени. Ведучими другого сезону будуть Олександр Анатолійович і Іван Чуйков. Про це повідомляє Еспресо.ТV.

У Мережі вже з’явився промо-ролик проекту, з якого стали також відомими імена учасників нового російського “Хіта”. За право мати “Кращий хіт сезону” цієї осені змагатимуться Лоліта, Алсу, Денис Клявер, Любов Успенська, Вітас, Надія Бабкіна, Іраклі, Дмитро Колдун, Наташа Корольова, Олександр Ревва, а також славнозвісний український дует “Потап та Настя Каменських”.

Нагадаємо, раніше Потап і Настя на прес-конференції зізнались, що є патріотами України і закликали інших не загострювати ситуацію.

“Ми отримали дуже багато погроз, тому вирішили зробити заяву. Для всіх ненависників ми повідомляємо, що “Потап і Настя” – патріоти. Ми підтримує Україну, ми допомагаємо дітям. Закликаємо всіх тих, хто труїть топових українських зірок, перестати займатися цим. “Потап і Настя” працюють в усьому світі, заробляючи гроші, які ми привозимо в Україну. Ми є відповідальними платниками податків. Артисти повинні працювати, а всі ненависники повинні понизити градус і деполяризувати ситуацію”, – наголосив Потап.

Згодом стало відомо, що популярний український дует скасував свій концерт у Києві, поскаржившись на тиск з боку громадських і політичних організацій. Тепер же Потап і Настя – учасники російського шоу.