“Спробуємо повернути продуктовий ринок”: міська рада створила КП “Муніципальні ринки”

Автор: Зелінська Тетяна

28 Січ, 2021 14:15

Поділитись публікацією
“Спробуємо повернути продуктовий ринок”: міська рада створила КП “Муніципальні ринки”

Івано-Франківська міська рада погодила створення КП “Муніципальні ринки”.

Читайте також: Марцінків анонсував початок роботи сільськогосподарського ринку у Микитинцях

28 січня в Івано-Франківську триває пленарне засідання 4-ї сесії Івано-Франківської міської ради, інформує “Галка”. На початку засідання відзначили пілота та юних спортсменів (ФОТО). Також франківські депутати просять Зеленського дозволити стоячі місця у громадському транспорті.

“Спробуємо повернути продуктовий ринок”, – прокоментував це рішення міський голова Руслан Марцінків. У депутатів не було питань до проєкту рішення.

У статуті комунального підприємства “Муніципальні ринки” йдеться, що воно створено для “надання якісних послуг (робіт, товарів) для реалізації інтересів Івано-Франківської міської територіальної громади та досягнення економічних і соціальних результатів діяльності з метою отримання прибутку;

Здійснення діяльності щодо належного утримання та управління об’єктами комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади, переданими на баланс та/або закріпленими на праві господарського віддання за Підприємством (надалі – Майно Підприємства) у порядку, визначеному законодавством і в межах, визначених цим Статутом;

Забезпечення належного технічного, санітарного, протипожежного стану Майна Підприємства, проведення поточного та капітальну ремонту, реконструкції у порядку, визначеному законодавством і в межах, визначених цим Статутом;

Отримання прибутку шляхом створення ефективного ринкового механізму взаємовідносин виробників, продавців та споживачів, надання необхідних послуг на ринку сільськогосподарської продукції, продовольчих, непродовольчих товарів та послуг”. 

Статутний капітал “Муніципального ринку” становить 1 000 000 гривень і формується впродовж одного року з дня державної реєстрації Підприємства.

Згадок про будь-які конкретні існуючі ринки Івано-Франківська у проєкті статуту немає.

“ЗА” проголосували 34 депутатів.

Нагадаємо, раніше міський голова Руслан Марцінків заявляв, що нинішні управлінці конфліктного ринку на Дністровській боргують у міський бюджет більше мільйона гривень. 

 До слова, сам ринок є у комунальній власності і вже багато років переданий у оренду фірмі “Торговий сервіс”.