Спрогнозувати періоди без світла неможливо: на Франківщині одночасно введені графіки аварійних, погодинних вимкнень і спеціальні

Автор: Костинюк Олександр

24 Nov, 2022 08:47

Поділитись публікацією
Спрогнозувати періоди без світла неможливо: на Франківщині одночасно введені графіки аварійних, погодинних вимкнень і спеціальні

Увага! В області за командою «Укренерго» одночасно введені Графіки аварійних вимкнень, Графіки погодинних вимкнень та Спеціальні Графіки аварійних вимкнень!

Спрогнозувати періоди відсутності електроенергії за адресами наразі неможливо, тому, будь-які раніше опубліковані графіки та прогнози зараз не діють.

Про це пише “Галка” з посиланням на “Прикарпаттяобленерго”.

🚩Через атаки енергосистема України зазнала безпрецедентних руйнувань.
Генерації електроенергії критично недостатньо, щоб забезпечити область світлом, особливо відчутно це вдень, коли традиційно збільшилось споживання. Щоб не допусти масштабних і складних аварій на мережах, НЕК «Укренерго» має збалансувати енергосистему.

❗️Для цього сьогодні, 24 листопада, протягом доби, щоб зняти навантаження, яке доводить нам «Укренерго» доведеться вимикати електроенергію без дотримання черг і періодів вимкнень та на непрогнозований час. Додатково можливі вимкнення за адресами, які не належать до черг.

❗️Увімкнення відбудеться лише після команди від НЕК «Укренерго» після стабілізації системи.

Наполегливо просимо не обривати телефонні лінії кол-центру – диспетчери не можуть спрогнозувати, коли надійде команда від «Укренерго», і коли електропостачання відновиться.

👉🏻Тому, тих у кого не буде світла, просимо про розуміння. У тих, в кого воно буде, просимо про максимально можливу економію.

“Тільки такими діями ми підтримаємо українську енергетику. 🇺🇦 Сьогодні кожен із нас – енергетичний фронт! Тримаймося! Коли ситуація стабілізується, ми проінформуємо вас. Слідкуйте за повідомленнями”, – додають в обленерго.