“Срібло” і три “бронзи” вибороли прикарпатці на чемпіонаті Європи з веслування (ФОТО)

Автор: Застава Максим

27 Чер, 2022 17:05

Днями у Сербії стартував чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное серед юніорів і молоді. На змаганнях вдало виступили прикарпатці.

Як повідомляють на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації, вихованці Івано-Франківського СК «Альбатрос» та ШВСМ здобули наступні нагороди:

• срібло завоювала Ірина Федорів в каное-одиночці серед юніорів на дистанції 200 м.

Бронзові медалі вибороли:

• Ксенія Романчук та Ірина Федорів в каное-двійці серед юніорів на дистанції 200 м;
  • Віталій Пристай в складі каное-двійки на дистанції 500 м.

Прикарпатські спортсмени досягли успіхів під керівництвом тренерів Миколи Перога та Тетяни Дмитрук.

Загалом українські спортсмени ввійшли в десятку найкращих за кількістю здобутих медалей за підсумками чемпіонату.