Срібні браслети: тільки модні прикраси для будь-якого образу

04 Nov, 2021 16:10

Срібні браслети: тільки модні прикраси для будь-якого образу

Розкішний жіночий срібний браслет – це модна та цілком доступна для багатьох прикраса. Це той самий аксесуар, який ніколи не вийде з моди, завжди вражає ювелірним виконанням таі демократичною ціною.

Для створення будь-якої стильної штучки використовують благородний матеріал найвищої проби. Носити ж вироби зі срібла, представлені на сайті https://gold.ua/ua/products/serebryanye-braslety, можна в будь-який сезон. Прикраси підходять до повсякденного, урочистого, ділового, неформального одягу. Залишається тільки правильно підібрати виріб, що легко можна зробити з підказками в блозі на Gold.ua або за допомогою експертів.

Стильні срібні браслети: увага на стильні та модні моделі!

Щоб підібрати ту саму стильну, модну, ефектну модель, необхідно орієнтуватися на образ, стиль життя, зовнішній вигляд, обставини. Шукати виріб краще в тому магазині, який зможе запропонувати своїм клієнтам великий вибір. Тут є прикраси різного плетіння та ширини. Уваги заслуговують й авторські роботи, дизайнерські та лаконічні прикраси. Часто вони універсальні, тому однаково добре виглядають з будь-яким одягом та стилем.

Інтерес у покупців викликають відразу кілька нових трендів, на які й варто звернути пильну увагу.

Жорстка прикраса

Саме таку можна точно та легко зафіксувати на руці. До наймодніших відносять браслети з витонченою фактурною поверхнею – фігури, грані, кіски та ін.

Ланцюжок-браслет

Тонкі та масивні ланцюги й ланцюжки – класика, яка отримує новий виток зацікавленості. Використовують такі вироби не тільки для особистого прикраси. Ними декорують різний одяг, аксесуари.

Масивна прикраса

У моду входять масивні та великі аксесуари, які добре помітні на руці. Часто їх навіть асоціюють з чоловічими виробами. Їх характерна риса – це укрупнені ланки. Вони можуть бути прикрашені дрібними дорогоцінними каменями.

Товсті срібні браслети

Стиль модерн знову в моді! Не оминув він й ювелірну галузь. У спеціалізованому магазині можна знайти масу прикрас, які представляють цей напрямок. Вони часто отримують тиснення, стилізований рослинний орнамент, певну геометрію. Всі модниці поспішають поповнити свою колекцію новою стильною штучкою.

Багатоярусність

Кілька рядів тонких ланцюжків, з’єднаних разом, – це стильно, модно та сучасно. Можна підібрати один виріб, який має загальну основу та замочок. Можна придбати кілька ланцюжків та з’єднати їх воєдино. Важливо вибрати продукцію, яка схожа за стилістикою, має приблизно одну товщину. Такі ланцюжки ніколи не будуть сплутуватися.

Ажурний широкий браслет зі срібла

Повітряні переплетення тонких срібних ниток завжди виглядають витончено та оригінально. Для виготовлення використовують цілісний гладкий шматок металу. Бажано підібрати сучасні варіанти декору.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry