США передали прикарпатським медикам захисні костюми, маски та респіратори на понад мільйон гривень

Автор: Костинюк Олександр

09 Oct, 2020 11:40

Поділитись публікацією
США передали прикарпатським медикам захисні костюми, маски та респіратори на понад мільйон гривень

Восьмого жовтня для медиків Прикарпаття передали засоби індивідуального захисту, загальною вартістю 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Читайте також: На Дніпровщині зібрали й передали допомогу постраждалому від негоди Прикарпаттю (ФОТО)

Це стало можливим у рамках проєкту “Засоби індивідуального захисту для медичних працівників в Івано-Франківській області”, який реалізується Українською ініціативою зміцнення громадської довіри (UCBI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з Івано-Франківською облдержадміністрацією.

За словами першого заступника голови ОДА Марії Савки, 15 закладів охорони здоров’я області отримають респіратори FFP3, одноразові захисні костюми, одноразові медичні маски, шапочки, бахіли та захисні щитки для обличчя.

“Реалізація даного проєкту є надзвичайно важливою для області, особливо  у час пандемії коронавірусу, адже дає можливість забезпечити медичних працівників, які щоденно перебувають у зоні ризику, засобами індивідуального захисту, – підкреслила Марія Савка. – Висловлюємо щиру вдячність представникам проєкту за надання допомоги та сподіваємося на подальшу співпрацю”.

Марія Савка додала, що Івано-Франківщина вже має успішний досвід співробітництва з представниками Агентства США з міжнародного розвитку. Так, за їхньої підтримки цьогоріч відкрили 16 кімнат відпочинку для медичного персоналу в 11 районах області.

За словами регіонального представника проєкту Яромира Удода, до початку пандемії COVID-19 їхня основна співпраця базувалася на наданні допомоги громадським організаціям. Однак, коли виникла гостра потреба у забезпеченні медичних працівників засобами індивідуального захисту, була зосереджена увага на підтримці лікарів.

“Дізнавшись від обласної державної адміністрації про потребу у засобах індивідуального захисту для медичних працівників, ми зкомунікували із донорами щодо придбання масок, захисних костюмів та щитків, – зазначив Яромир Удод. – Сьогодні ми передали першу партію технічної благодійної допомоги медикам Прикарпаття, невдовзі очікується чергова передача медичних засобів”.

Джерело: сайт Івано-Франківської ОДА

Теги: