Стали відомі найнебезпечніші звички автомобілістів

Автор: Турій Роман

07 Jun, 2014 08:21

Поділитись публікацією
Стали відомі найнебезпечніші звички автомобілістів

Стали відомі найбільш небезпечні звички водіїв. Відповідне дослідження провело найбільше страхове агентство AXA, яке опитало 450 водіїв – від простих автомобілістів і мотоциклістів до таксистів і водіїв-далекобійників.

Більшість опитаних водіїв (62%) зізналися, що за останні роки вони стали рідше відчувати себе в безпеці на дорогах. В якості основної причини такої ситуації водії назвали агресивне водіння (72%), яке, на їх думку, стало зустрічатися набагато частіше.

При цьому водії відзначили і різні фактори і звички, що впливають на дорожню безпеку. На першому місці передбачувано виявилося водіння в нетверезому стані або з перевищенням дозволеного рівня алкоголю в крові. А ось подальші місця найбільш небезпечних звичок розподілилися досить несподівано. Так, другим за небезпеки водії назвали набір SMS під час керування автомобілем, а на третьому – перевірку телефону або планшета на предмет повідомлень або листів під час руху, повідомляє gazeta.ua

Цікаво, що у використанні мобільного телефону за кермом без пристрою hands-free при цьому зізналися 39% відсотків респондентів. На другому місці за популярністю серед порушень, в яких зізналися самі опитані, виявилося перевищення швидкості на 10 км/год, а перше місце зайняв проїзд на жовтий сигнал світлофора – в ньому зізналося 59% респондентів.