Стали відомі подробиці самогубства сина та батька з Прикарпаття

Автор: Сидорчук Василь

27 Вер, 2018 12:12

Поділитись публікацією
Стали відомі подробиці самогубства сина та батька з Прикарпаття

24 вересня на Прикарпатті двоє людей вкоротили собі віку.

Читайте також: На Тисмениччині померла військова, яка пройшла АТО

Як повідомляла “Галка”, що самогубства стались у селі Липівка Тисменицького району. У власному господарстві знайшли тіла 54-річного та 27-річного чоловіків, які повісились.

У прес-службі поліції розповіли деталі жахливої пригоди, пише “Галицький кореспондент”.

Ввечері мама повернулася додому і побачила, що п’яний чоловік спить вдома. Почала його будити і шукати сина. Синові – 27 років, кілька років тому він розлучився із жінкою з сусіднього села, має доньку, яка проживає зі своєю мамою.

Мати пішла у стодолу і там знайшла повішаного сина – за інформацією медиків, повішався він ще в обідню пору. Мати в розпачі почала кликати сусідів, будити чоловіка. Поки жінка кликала швидку та підмогу, батько залишився біля тіла. В той час 54-річний батько пішов за стодолу і так само повісився.

Коли позбігалися сусіди і викликали швидку, то окрім тіла сина побачили мертвого батька.

Сілький голова Липівки Ігор Гураль зазначає, що встановити причину самогубств не можуть і досі.

“Сім’я була позитивна, ніколи не виникало жодних проблем, благополучні. Знаю, що син був розлучений, це вважають однією з версій, але ніхто не знає, чому так сталося. Це велике горе”, – повідомив Ігор Гураль.

Він розповів також, що у сім’ї є також старша сестра. Вчора відбувся похорон, матері і дружині загиблих з горем допомагають впоратися родичі.

 

Теги: