Стало відомо, де найбільше боргують зарплати прикарпатським медикам

Автор: Зелінська Таня

20 Вер, 2019 11:09

Стало відомо, де найбільше боргують зарплати прикарпатським медикам

Працівникам бюджетних установ продовжують боргувати заробітню плату.

Про це йшлося 20 вересня на засіданні тридцятої сесії обласної ради сьомого демократичного скликання.

Директорка департаменту фінансів ОДА Ірина Мацкевич каже, що дане питання розглядається на кожній сесії. За її словами, воно щоразу загострюється під кінець року. Станом на початок вересня заборгованість по бюджетним установам складає 176, 2 мільйона гривень, в тому числі термін виплати якої минув –  55,5 мільйонів гривень, інформує “Галка”.

Найбільш актуальним залишається заборгованість медичним працівникам. Критичною є ситуація із протермінуванням виплати заробітної плати в закладах охорони здоров’я області, зокрема:

Івано-Франківська – 20835,6 тис. грн.; Бурштина – 1072,3 тис. грн.; Богородчанського району – 1586,3 тис. грн.; Коломийського району – 2116,8 тис. грн.; Косівського району – 3525,4 тис. грн.; Рогатинського району – 1093,2 тис. грн.; Тлумацького району – 1466,1 тис. грн.; Яблунівської  ОТГ – 293,9 тис. грн.

У разі невирішення питання забезпечення коштами у жовтні-грудні 2019 року існує реальна можливість колапсу у функціонуванні закладів охорони здоров’я області, що може призвести до соціального вибуху, як серед населення, так і серед працівників медичних закладів.

З урахуванням зазначеного, прикарпатські депутати просять Верховну Раду переглянути показники державного бюджету України, як це передбачено п. 17 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», в частині збільшення обсягів освітньої та медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам та при його розподілі врахувати потребу в таких коштах для Івано-Франківської області на суму 254,3 млн. гривень.

«За» проголосували 61 депутат.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...