Стало відомо, де у Франківську облаштують перші комунальні стоянки

Автор: Застава Максим

10 Feb, 2022 18:12

Поділитись публікацією
Стало відомо, де у Франківську облаштують перші комунальні стоянки

Як інформувала “Галка”, у Франківську планують створити чергове комунальне підприємство — “Сервіс паркування”, яке займатиметься стоянками. У міськвиконкомі назвали вулиці, де з’являться перші комунальні парковки.

Читайте також: Ні квартири, ні машини: очільниця комунального паркування оприлюднила декларацію

Як повідомляють на сайті МВК, перші комунальні стоянки планують облаштувати на вулицях: Південний бульвар, Гурика, Північний бульвар, Чорновола, Бандери, Довженка, Юності, Незалежності тощо.

“Потім будуть розширювати практику, забравши в обслуговування підприємства автостоянки біля багатоквартирних будинків. А в майбутньому КП буде замовником облаштування багаторівневих паркінгів, зв’язаних у єдину систему”, – йдеться в дописі.

За словами заступника міського голови, директора департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайла Смушака, вже почали роботу над вдосконаленням роботи інспекції з паркування.

“Плануємо, що в інспекторів буде те саме програмне забезпечення, що і в паркоматів, тож навівши гаджет на номерний знак, інспектор буде знати чи оплачено паркування чи ні. Якщо ні – він зможе одразу виписати штраф (сьогодні він цього зробити не може). Крім цього інспектори будуть стежити й за тим, щоб водії не ставали в недозволених місцях”, – розповідає Смушак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міська рада “залиє” в статутний капітал КП “Сервіс паркування” три мільйони гривень