Стало відомо, хто йде в мери Івано-Франківська від «Платформи громад» (ФОТО)

Автор: Турій Роман

22 Sep, 2020 19:21

Поділитись публікацією
Стало відомо, хто йде в мери Івано-Франківська від «Платформи громад» (ФОТО)

22 вересня обласна партійна організація політичної партії ВО «Платформа громад» представила претендента в мери Івано-Франківська. Ним став педагог та громадський діяч Василь Стефанишин.

Читайте також: Проти насилля у стосунках: у Франківську для молоді презентували кліп "Не мовчи" (ФОТО, ВІДЕО)

Також стали відомі імена претендентів на посади інших міських голів від партії у межах Івано-Франківської області на виборах 25 жовтня 2020 року.

За словами очільника партії Олега Гончарука, «Платформа громад» іде на вибори дружньою та монолітною командою:

«Я дуже ціную те, коли людина залишається людиною незалежно від посади. Наша команда – справжні особистості, ми не чиїсь сателіти і ні перед ким не будемо гнутися. Для нашої партії актуальний вислів «один за всіх і всі за одного». Ми не дивимося на рейтинги й на скептицизм опонентів. Переконаний, що «Платформа громад» – взірець для усіх партій. Ми нашу команду покажемо і на виборах 25 жовтня 2020 року, і на виборах у 2025 році».

Претендент на міського голову Івано-Франківська Василь Стефанишин зауважив, що він є прихильником ефективних процесів і рішень, інформує «Галка».

“Людина має максимально досягати професіоналізму. Чому я обрав «Платформу громад»? Бо знаю, що тут надзвичайно професійні люди. На посаду мера йду з тим, щоб змінити наше місто на краще. У житті кожен господар має складати планування, заробляти кошти і аж потім використовувати їх, а не навпаки. Так я і робитиму. Через п’ять років бачу Івано-Франківськ процвітаючим містом. Я маю своє бачення його розвитку, але водночас переконаний, що найперше потрібно почути людей, а тоді вже планувати. Я висуваюся на мера не для того, аби набрати певні відсотки, а для того, щоб показати нашу роботу, аби покращити наше місто. Хочу, аби не батьки боролися за садки для своїх дітей, а щоб було навпаки. Також треба, щоб навіть не виникало питання куди влаштувати медика на роботу після навчання», – зауважив Стефанишин.

Представник партії та кандидат у депутати до франківської міськради Ігор Пасічняк каже, що члени «Платформи громад» мають достатній досвід, щоб змінити життя в Івано-Франківську на краще.

«Ми – нова політична сила, яка створена нещодавно. Я мав стосунок до її творення та формування команди. Тому як один із засновників, я іду кандидатом у депутати до Івано-Франківської міської ради та очолюю наш виборчий список. Ми любимо наше місто та переживаємо за те, як воно буде розвиватися. Члени «Платформи громад» є професійними людьми, мають управлінські навички, тому, впевнений, що наш досвід потрібен місту. Маємо у своїй команді політиків, медиків, освітян, працівників культури, активну молодь. Впевнений, що ми будемо ефективними депутатами», – наголосив Пасічняк.

Крім того, стало відомо, що на посаду міського голови Галича іде Іван Білик, Бурштина – Андрій Савчак, а Долинської ОТГ – Руслана Гаврилків.

На думку Івана Білика, Галич заслуговує бути кращим, ніж є зараз:

«Наші діти маюють мати кращу освіту та медицину. Також треба залучати інвесторів та розвивати туризм у місті».

Руслана Гаврилків зауважила, що для неї головне – думка громадян.

«Я не маю жодних зобов’язань перед іншими політичними партіями. Іду на вибори з виваженими рішеннями. Наша громада потребує особливих змін. Будувати стратегію розвитку потрібно з урахуванням бажань жителів. Вважаю, нашу команду дуже професійною», – додала Гаврилків.