Стало відомо, хто здає найбільше нового житла в Івано-Франківську

Автор: Турій Роман

28 Гру, 2018 09:11

Поділитись публікацією
Стало відомо, хто здає найбільше нового житла в Івано-Франківську

Упродовж січня–вересня 2018 року в області здали в експлуатацію 2023 квартири.

Найбільшу житла та комерційної нерухомості здали в Івано–Франківську (23,1% загальнообласного показника) та у Тисменицькому районі (12,1%).

В Івано-Франківську від січня по вересень 2018 року забудовники здали в експлуатацію майже 60 тисяч кв.м. житла. Про це свідчать дані управління статистики в Івано-Франківській області.

Лідером у здачі в експлуатацію нового житла є ПП «ВАМБУД». У 2018 році фірма здала в експлуатацію понад 36 тисяч квадратних метрів, а це – 427 квартир. У переліку – 8 під’їздів в ЖК «СОНЯЧНИЙ» по вулиці Довженка та 3 під’їзди в ЖК «АРСЕНІЇВСЬКИЙ ДВІР» по вулиці Стуса.

«На всіх готових об’єктах житло було завчасно розпродане. Адже ми робимо акцент на якості будівництва і за це нас впізнають. Не кладемо дешеві двері, вікна. У наших дворах цікавий благоустрій – авторські лавки, дитячі майданчики. Люди ходять, дивляться на вже здані об’єкти, під’їзди і житло – за це нас і обирають», – каже маркетинг-директор будівельної компанії «ВАМБУД» Богдан Ковальчук.

Тож не дивно, що цьогоріч Асоціація Фахівців (ріелторів) з нерухомості в Івано-Франківську нагородила «ВАМБУД» відзнакою «Найкращий благоустрій території» . До слова, раніше фірма була призером конкурсу Мінрегіонрозвитку та має нагороду від Кабміну.

У 2019 році «ВАМБУД» планує здати в експлуатацію ще 336 квартир, а це близько 28560 квадратних метрів житла.
Крім того, в планах «ВАМБУДУ» на 2019 рік будівництво п’яти нових об’єктів, а саме:
– Житловий комплекс «СТОЖАРИ» по вулиці Івасюка;
– Житловий будинок по вулиці Мазепи;
– Друга черга ЖК “КВАРТАЛ ВІДЕНСЬКИЙ” по вулиці Мазепи;
– Житловий комплекс “ЄВРОПЕЙСЬКИЙ” по вулиці Ленкавського;
– П’ята черга ЖК “КВАРТАЛ КРАКІВСЬКИЙ”, поруч ТЦ «МЕТРО».