Стало відомо, кого з франківських чиновників найбільше читають у Facebook

Автор: Костинюк Олександр

14 May, 2019 09:35

Стало відомо, кого з франківських чиновників найбільше читають у Facebook

У міській раді розповіли, як функціонують FB-сторінки та веб-сайти виконавчих органів влади. 

Читайте також: Перейменування "Теплого дому" на "Комфортний" обійшлося владі Івано-Франківська у 1,4 млн грн.

Про це йшлося у вівторок, 14 травня, на щотижневій оперативній нараді в міського голови Руслана Марцінківа.

На порядку денному розглянули питання “Про стан інформаційної роботи у виконавчих органах міської ради”, інформує “Галка”.

Заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю – Андрій Лис розповів, що в роботі простежується позитивна динаміка, адже кількість сторінок виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств у Facebook нині зросла до 34.

“Кількість веб-сайтів виконавчих органів міськради та комунальних підприємств – 32 (з’явився новий сайт фінансового управління). Кількість сторінок у Facebook зросла до 34: створені сторінки КП “Благоустрій” та управління інвестиційної політики “Бізнес ІФ”. Працюють понад півсотні електронних сервісів, які роблять місто сучасним та технологічним”.

За словами Андрія Лиса, взірцем роботи є сторінки міського голови Руслана Марцінківа та секретаря міськради Оксани Савчук. Також хороший приріст спостерігачів є на сторінках департаменту житлової, комунальної політики та благостурою, управління інвестиційної політики.

“Лідером є сторінка міського голови: понад 4000 нових фолловерів у порівнянні з січнем”.

Найгірша динаміка в управління капітального будівництва, управління комунальних ресурсів.

“Там, де найбільше корупційних ризиків – комунальне майно та архітектура – там найменше спостерігачів. Це зле”, – зауважив мер.

Попри те, що департамент соцполітики від січня 2019 року набрав понад 800 нових фолловерів, Марцінків зауважив, що треба працювати краще.

“Для департаменту соцполітики 843 особи – це соромно. Слабо, бо саме цей департамент має мати багато”, – каже Марцінків.

Мер наголосив, що треба, аби люди читали, а не просто, “для галочки”, створити сторінку. Щоб оперативно отримували відповіді на свої звернення.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry