Стало відомо, навіщо КП “Полігон” відчайдушно змагалося на аукціоні за приміщення в Чернієві

Автор: Застава Максим

16 Кві, 2021 14:12

Стало відомо, навіщо КП  “Полігон” відчайдушно змагалося на аукціоні за приміщення в Чернієві

Як інформувала “Галка”, Івано-Франківське комунальне підприємство “Полігон ТПВ” запропонувало найбільшу ціну за приміщення лікарні ветеринарної медицини у центрі Чернієва. Стало відомо, що там планують облаштувати пункт зі стерилізації бездомних тварин.

Читайте також: На Прикарпатті проведуть костюмований середньовічний сплав по Дністрі

В аукціоні взяли участь загалом 12 підприємців та одне комунальне підприємство. Стартова вартість приміщення – 29 тисяч 947 гривень. “Полігон” запропонував 251 тисячу 500 гривень.

Як пояснив “Галці” очільник підприємства Юрій Мороз, приміщення площею 16,9 кв.м потрібне, аби проводити стерилізацію бездомних тварин. Орієнтовно облаштування кабінету стартує за два місяці.

“Відповідне рішення прийняли на сесії міської ради”, – каже Мороз.

Очільник підприємства не уточнив, скільки коштів заплановано витратити на облаштування пункту зі стерилізації тварин, але підкреслив, підприємство є самодостатнім й за 2020 рік заробило 739 тисяч гривень прибутку.

До слова, підприємство займається виловом і стерилізацією безпритульних тварин в Івано-Франківську з 2010 року.

Для здійснення даного виду діяльності у своєму розпорядженні має підрозділ по вилову безпритульних тварин, автомобіль, морозильну камеру для тимчасового зберігання трупів тварин, приміщення для стерилізації й тимчасового утримання тварин, яке знаходиться за адресою вул. Чорновола 155, а (віварій медичного університету) та пункт перетримки безпритульних тварин у селі Павлівка.

У 2021 році у планах стерилізувати 400 тварин.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...