Стало відомо, які дитсадки Франківська запрацюють завтра (СПИСОК)

Автор: Зелінська Таня

15 Вер, 2020 16:18

Стало відомо, які дитсадки Франківська запрацюють завтра (СПИСОК)

Як писала “Галка” раніше, 15 вересня на засіданні позачергової сесії міська рада вирішила поступово відкривати навчальні заклади в Івано-Франківську.

На офіційній сторінці міської ради оприлюднили перелік освітніх закладів, які мають незабаром розпочати свою роботу.

В Івано-Франківську почнуть працювати такі заклади дошкільної освіти:

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Калинонька» (Голей Т. Б.);

– Дошкільного навчального закладу (дитячий садок) № 2 «Малятко» (Мушак І. В.);

– Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 «Бджілка» (Палій Р. Я.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 “Калинова сопілка” (Сливоцька Т. І.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 5 «Теремок» (Петрик К.І.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 6 «Колобок» (Койдик О. В.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 7 «Золотий ключик» Домбровська М. В.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 «Дзвіночок» (Григорів Н.І.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 10 «Катруся» (Завойська Н.З.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 11 «Пізнайко» (Стасюк І.Д.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 12 «Струмочок» (Глиджук В.В.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 «Кристалик» (Слезко Н. О.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 15 «Гуцулочка» (Головенко С.І.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 16 «Сонечко» (Звончук О.М.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 «Ромашка» (Стрипа І.Б.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 18 «Зернятко» (Кузьменко Т.В.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 19 «Троянда» (Вірстюк Н.В.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 20 «Росинка» (Вишневська Г.І.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 22 «Світанок» (Возна Р.З.);

– Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 23 «Дударик» (Марковська Н.І.);

– Комунального дошкільного навчального закладу (дитячий садок) № 24 ( «Котигорошко» (Доцяк О.П.);

– Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 25 «Янголятко» (Сич Г.В.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 27 «Карпатська казка» (Кепещук О.М.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 28 «Квітка Карпат» (Василишин А.В.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 29 «Кобзарик» (Дорожівська І.В.);

– Дошкільного навчального закладу (дитячий садок) № 30 «Ластівка» (Голуб’як Г.В.);

– Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 31 «Мрія» (Кібірєв В.В.);

– Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 32 «Солов’ятко» (Атаманчук М.В.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 33 «Кристалик» (Шевчук Г.С.);

– Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 34 «Незабудка» (Базавляк У.М.);

– Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 35 «Вишиванка» (Кучеренко Н.Б.);

– Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 36 «Віночок» Зелінська О.О.);

– Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 «Ластів’ятко» (Назар У.Б.);

– Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 26 «Барвінок» (Гребенюк С.М.);

– Державна установа «Дошкільний навчальний заклад «Веселка» (м.Івано-Франківськ) Національної поліції України» (Мушинська Т. М.);

– Черніївського комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Мрія» (Чут З. Б.);

– Підпечерівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Колосок» (Клейнота Г.Б.).

З 21 вересня забезпечити роботу початкових шкіл, в тому числі стуктурних підрозділів «Початкова школа» гімназій та ліцеїв (учні 1-4 класів):

– Початкової школи № 8 Івано-Франківської міської ради (Чміль І.Г.);

– Початкової школи № 9 Івано-Франківської міської ради (Дорошенко О.С.);

– Початкової школи «Пасічнянська» Івано-Франківської міської ради (Борисевич Т.В.);

– Початкової школи ім. Софії Русової Івано-Франківської міської ради (Хрептик Т.П.);

– Початкової школи № 26 Івано-Франківської міської ради (Ільчишин Н.Є.);

– Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (Підручний В.С.) ;

– Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (Мурга Л.І.);

– Ліцею № 3 Івано-Франківської міської ради (Долгова С.В. ) ;

– Ліцею № 4 Івано-Франківської міської ради (Гаврилюк І.Р. ) ;

– Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (Олексин Я.В. );

– Ліцею № 6 ім. І.Ревчука Івано-Франківської міської ради (Гринів Л.І. ) ;

– Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради (Попович М.В. );

– Ліцею № 10 Івано-Франківської міської ради (Куриндаш Р.Ю. );

– Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (Романишин Н.Й. );

– Ліцею № 12 ім. І.Франка Івано-Франківської міської ради (Череп А.Д. ) ;

– Ліцею № 13 Івано-Франківської міської ради (Стефанишина Н.Ю. ) ;

– Ліцею № 15 Івано-Франківської міської ради (Бойчук В.Є. ) ;

– Ліцею № 16 Івано-Франківської міської ради (Івануляк М.М. );

– Ліцею № 17 Івано-Франківської міської ради (Новікова Д.П. ) ;

– Ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради (Чміль Д.К. );

– Ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради (Білоокий М.М. ) ;

– Ліцею № 20 Івано-Франківської міської ради (Скиданчук Д.М. ) ;

– Ліцею № 21 Івано-Франківської міської ради (Лесюк О.С. ) ;

– Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (Калинюк М.В. );

– Ліцею № 23 ім. Романа Гурика Івано-Франківської міської ради (Василик М.В. ) ;

– Ліцею № 24 Івано-Франківської міської ради (Мельничук І.Є. ) ;

– Ліцею № 25 Івано-Франківської міської ради (Якимів С.М. );

– Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (Вара О.Б. );

– Вовчинецької ЗШ Івано-Франківської міської ради (Павлюк П.В. ) ;

– Колодіївської гімназії Івано-Франківської міської ради (Семенюк О.М.);

– Крихівецького ліцею Івано-Франківської міської ради (Каспрук С.І. );

– Микитинецького ліцею Івано-Франківської міської ради (Хромей Р.М. );

– Підлузької гімназії Івано-Франківської міської ради (Кіяшко Л.Я. );

– Підпечерівського ліцею Івано-Франківської міської ради (Белей О.Є. ) ;

– Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (Петрунів М.В. );

– Хриплинської  гімназії Івано-Франківської міської ради (Куницька Г.В.);

– Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (Лещишин В.Г. ) ;

– Навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської міської ради (Демків В.В. ).

З 28 вересня забезпечити роботу закладів загальної середньої освіти (гімназії та ліцеї (учні 5-9 та 10-12 класів) та позашкільної освіти:

– Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради (І.І. Дейчаківський);

– Ліцею ім. Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (Г.С. Косар);

– Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (Підручний В.С.) ;

– Природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради (Бідичак М.Р.) ;

– Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (Мурга Л.І.);

– Ліцею № 2 Івано-Франківської міської ради (Засідко В.В.) ;

– Ліцею № 3 Івано-Франківської міської ради (Долгова С.В. ) ;

– Ліцею № 4 Івано-Франківської міської ради (Гаврилюк І.Р. ) ;

– Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (Олексин Я.В. );

– Ліцею № 6 ім. І.Ревчука Івано-Франківської міської ради (Гринів Л.І. ) ;

– Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради (Попович М.В. );

– Ліцею № 10 Івано-Франківської міської ради (Куриндаш Р.Ю. );

– Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (Романишин Н.Й. );

– Ліцею № 12 ім. І.Франка Івано-Франківської міської ради (Череп А.Д. ) ;

– Ліцею № 13 Івано-Франківської міської ради (Стефанишина Н.Ю. ) ;

– Ліцею № 15 Івано-Франківської міської ради (Бойчук В.Є. ) ;

– Ліцею № 16 Івано-Франківської міської ради (Івануляк М.М. );

– Ліцею № 17 Івано-Франківської міської ради (Новікова Д.П. ) ;

– Ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради (Чміль Д.К. );

– Ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради (Білоокий М.М. ) ;

– Ліцею № 20 Івано-Франківської міської ради (Скиданчук Д.М. ) ;

– Ліцею № 21 Івано-Франківської міської ради (Лесюк О.С. ) ;

– Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (Калинюк М.В. );

– Ліцею № 23 ім. Романа Гурика Івано-Франківської міської ради (Василик М.В. ) ;

– Ліцею № 24 Івано-Франківської міської ради (Мельничук І.Є. ) ;

– Ліцею № 25 Івано-Франківської міської ради (Якимів С.М. );

– Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (Вара О.Б. );

– Вовчинецької ЗШ Івано-Франківської міської ради (Павлюк П.В. ) ;

– Колодіївської гімназії Івано-Франківської міської ради (Семенюк О.М.);

– Крихівецького ліцею Івано-Франківської міської ради (Каспрук С.І. );

– Микитинецького ліцею Івано-Франківської міської ради (Хромей Р.М. );

– Підлузької гімназії Івано-Франківської міської ради (Кіяшко Л.Я. );

– Підпечерівського ліцею Івано-Франківської міської ради (Белей О.Є. ) ;

– Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (Петрунів М.В. );

– Хриплинської  гімназії Івано-Франківської міської ради (Куницька Г.В.);

– Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (Лещишин В.Г. ) ;

– Навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської міської ради (Демків В.В. ).

– Івано-Франківського міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Мних І. М.);

– Івано-Франківського міського Центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Волинська І. В.);

– Міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Левицька Г. В.);

– Івано-Франківського міського Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Лесюк Р. Д.);

– Івано-Франківського міського Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери Івано-Франківської області міської ради Івано-Франківської (Савченко Г. Й.);

– Дитячо-юнацького Пластового Центру м. Івано-Франківська (Румак О. М.);

– Івано-Франківської малої академія наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Бойко І. Д.);

– Івано-Франкsвського міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Зваричук Л. І.);

– Комунального закладу позашкільної освіти «Центр освітніх інновацій» Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Починок М. Д.);

– Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «ЛІМНИЦЯ» Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Бандура С. П.);

– Комунального закладу «Івано-Франківська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №1» Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Голіневич Л. О.);

– Комунального закладу «Івано-Франківська дитячо-юнацька спортивна школа №2» Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Гандера А. Я.);

– Комунального закладу «Івано-Франківська дитячо-юнацька спортивна школа №3» Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Бойчук П. Я.).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • angry 1
  • angry
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...