Стало відомо, які дороги Підлужжя та Чернієва ремонтуватимуть за кошти міського бюджету

Автор: Зелінська Таня

07 Жов, 2019 13:06

Стало відомо, які дороги Підлужжя та Чернієва ремонтуватимуть за кошти міського бюджету

Завершується утворення Івано-Франківської ОТГ, і в ході приєднання сіл місто візьме на себе низку обов’язків.

Читайте також: "Він присвячений бабусі і дідусеві", - Надія Парфан про фільм "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго"

Як писала “Галка” раніше, місто готується взяти на баланс цвинтарі Підлужжя та Чернієва. Це ж саме стосується і доріг у даних селах.

Директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко розповідає – центральні асфальтовані дороги, що йдуть через села, мали б залишитися на балансі області, а от бічні вулички перейдуть на їх баланс.

“Асфальтові дороги, що йдуть через село (у Чернієві на Надвірну, у Підлужжі на Угорники), вони на балансі області. Думаю, що вони там мають і лишитися”, – говорить Бурко.

Він каже, що формально питання передачі доріг має ухвалити влада.

“З таким питанням я ніколи не стикався. Коли буде рішення від виконкому, тоді нехай дають нам характеристики тих доріг: площа, протяжність, ширина, покриття, наявність дощової каналізації чи інше. Тоді будемо дивитися. По самих селах не їздив, але там є дороги, які частково асфальтовані, але в основному – просто засипані гравієм. Сільська влада їх час-від-часу підсипає чим має, і вони так стоять. Сумніваюсь, що зимою їх хтось чистить”, – пояснює Бурко.

Він додає, що роботи по даним селам “робити і робити”, але і по Франківську є багато “побитих” доріг, які потребують ремонту.

“У першу чергу потрібно зробити дороги у місті. Є багато доріг, по яких неможливо проїхати. Та це все залежить від влади, я сам собі тут не керую, аби що хочу то і роблю. Що скажуть, те і будемо робити”.

Бурко наголошує, що у них всі ресурси розраховані на Франківськ, і то “з великою натяжкою”, а якщо додадуться села, то потрібно розширятися.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry