Стало відомо, за що затримали групу молодиків під франківською Ратушею 

Автор: Зелінська Тетяна

04 Чер, 2022 09:41

Поділитись публікацією
Стало відомо, за що затримали групу молодиків під франківською Ратушею 

Як писала “Галка” раніше, ввечері третього червня у центрі Івано-Франківська правоохоронці затримали десяток молодиків (ФОТОФАКТ).

За неофіційною інформацією, яку «Галка» отримала з кількох джерел у правоохоронних органах, особи, які були затримані, могли бути причетні до викрадення директора і власника однієї з місцевих фірм.

Вказані особи в одному з франківських кафе викрали директора місцевого підприємства, яке розташоване в Івано-Франківському районі. Згодом під погрозою розправи вони зустрілися з власником вказаного підприємства і змусили його “переписати” фірму, відмовитися від права власності — це було зроблено в одного з місцевих нотаріусів. Після цього поліція затримала причетних до злочину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГАЛКА: Наш найцінніший “актив” – це увага аудиторії, якою хочемо поділитися

Відкрите кримінальне провадження за 2 ст. 146 КК України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини з корисливих мотивів, щодо двох чи більше осіб або за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї, або здійснюване протягом тривалого часу).