Стан забезпечення батальйону територіальної оборони вивчає робоча група

Автор: Турій Роман

17 Jun, 2014 16:43

Поділитись публікацією
Стан забезпечення батальйону територіальної оборони вивчає робоча група
Проведено засідання робочої групи з перевірки законності придбання, якісного стану та наявності матеріально-технічних засобів для укомплектування п’ятого батальйону територіальної оборони області.

Означену робочу групу, створену відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Андрія Троценка та голови обласної ради Василя Скрипничука, очолює перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Семко. До її складу входять представники обласного військового комісаріату, Державної фінансової інспекції в області, прокуратури, СБУ, громадськості, депутати обласної ради.

Учасники засідання заслухали інформацію про стан забезпечення батальйону. Зазначалося: на сьогодні військовий підрозділ має потребу в сертифікованих бронежилетах, кевларових касках, воді бутильованій, запчастинах до техніки. Не всі речі, придбані для прикарпатських військових за кошти, акумульовані в області, відповідають визначеним якісним показникам. Зокрема, як наголошувалося, це стосується окремих елементів амуніції.

Обговоривши основні проблемні питання в облдержадміністрації, представники робочої групи виїхали у Делятин, де наразі дислокується п’ятий батальйон територіальної оборони області. Напрацьовану в ході засідання та виїзду на місце підготовки бійців інформацію буде озвучено на найближчій сесії обласної ради.