Старе керівництво ТКЕ зіпсувалося, давайте наступне, – Марцінків відреагував на дії силовиків

Автор: Застава Максим

31 Aug, 2021 08:49

Поділитись публікацією
Старе керівництво ТКЕ зіпсувалося, давайте наступне, – Марцінків відреагував на дії силовиків

У комунальному підприємстві “Івано-Франківськ теплокомуненерго” через “бурхливі події” мер вирішив усунути чинне керівництво.

Читайте також: Марцінків спробує завадити об'єднанню франківських університетів позачерговою сесією

Про це під час оперативної наради 31 серпня повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише “Галка“.

“У нас є по Теплокомуненерго проблеми, тому ми усуваємо керівництво. Протягом тижня шукаємо тимчасово-виконуючого обов’язки. Там у них бурхливі події відбуваються. Поки ми не розслідуємо ці події, треба створити комісію”, – каже Марцінків.

Як повідомляли ЗМІ, днями на комунальному підприємстві за рішенням суду відбувалися обшуки. Згідно з ухвалою керівник та головний інженер “Івано-Франківськтеплокомуненерго” вимагали неправомірну вигоду в громадянина за продаж металічних труб.

Нагадаємо, чинного директора КП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” Марцінків призначив у червні 2019 року. До цього Євгеній Герасименко працював директором комунального підприємства УЖКГ «Біличі» Київської області. Причини, які змусили мера запросити до Івано-Франківська немісцевого фахівця, Марцінків не озвучував.

В лютому 2021 року за поданням Марцінківа депутати міської ради ухвалили рішення про передачу значної частини майна КП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” приватній теплопостачальній фірмі, керівництво якої також проживає у Київській області. Це рішення вже назвали “найбільшою крадіжкою в історії міста”.

Через масові скорочення працівників припинив своє існування знаменитий хор “Чорнобривці”, а загальні борги ТКЕ за постачання газу та за податками складають понад півмільярда гривень.