Старе відео Івано-Франківська – «У нас будують» – нові будинки на Галицькій, Набережній та Радянській, 1966 р. (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

26 Лют, 2016 09:06

Старе відео Івано-Франківська – «У нас будують» – нові будинки на Галицькій, Набережній та Радянській, 1966 р. (ВІДЕО)

На galka.if.ua продовжуємо ексклюзивну щотижневу рубрику «Старе відео Івано-Франківська».

Сьомий сюжет за жовтень 1966 року кіножурналу «Радянська Україна» висвітлює розбудову міста. Відео насичене видами вулиць. Фігурують давні домівки на теперішній вулиці Тарнавського, зокрема будинок колишнього ЗАГСу (тепер музей визвольної боротьби ім.С. Бандери). Відзнаято повалення кам’яниці по вулиці Радянській (будинок знаходився на розі сучасних вулиць Мельника тепер Незалежності). В кадрі видно розбудова житлових багатоповерхівок в мікрорайоні Набережна. Також показують дітей в одному з дитячих садків, «Міськоопторг» по вул. Галицькій, кінотеатр «Космос» та будинки по вулиці Московській (нині Бельведерська). Саме в цей час місто стало значно розширятись, завдяки активному будівництву спальних районів.

Нагадуємо, що впродовж 24-х тижнів на “Галці” оприлюднюватимуться по одному короткому відео часів з 1962 по 1977 роки міста Івано-Франківська. Слід нагадати, що ці раритетні кіноплівки були віднайдені і оцифровані в центральному державному кінофотофоноархіві України ім. Г. С. Пшеничного, що у Києві. Згідно з архівних реєстрів ці бобіни востаннє брали до рук в 80-х роках минулого століття.
В середньому тривалість кожного відео – 1 хвилина. Це сюжети з радянських кіножурналів. На відео зафіксовані різноманітні події, що відбувались в тогочасному місті.

Попередні Старі Відео Міста дивіться ТУТ.

Тарас Зень

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...