Старе відео міста Станіслав – «Огляд трудових досягнень», 1959 р. (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

10 Кві, 2015 11:08

Старе відео міста Станіслав – «Огляд трудових досягнень», 1959 р. (ВІДЕО)

На galka.if.ua продовжуємо ексклюзивну щотижневу рубрику «Старе відео міста Станіслав».

Одинадцяте відео має назву «Огляд трудових досягнень» і відзняте оператором Ю. Ткаченком. Сюжет зроблений для чергового випуску кіножурналу «Радянська Україна». Ролик демонструє виставку передового досвіду в народному господарстві Радянського Прикарпаття. Захід відбувається на території сьогоднішнього парку ім. Т. Шевченка в місті Станіславі. В кадрі бачимо обласних чиновників, керівників колгоспів, нафтовиків та звичайних доярок. Окремо демонструють павільйони з меблями.
Свято не було б святом без виступів учасників художньої самодіяльності. Тому традиційно для відвідувачів та глядачів виставки виступають гуцульські ансамблі.

Нагадуємо, що впродовж 25-ти тижнів на “Галці” оприлюднюватимуться по одному короткому відео часів з 1946 по 1962 роки, коли місто ще мало назву Станіслав. Слід нагадати, що ці раритетні кіноплівки були віднайдені і оцифровані в центральному державному кінофотофоноархіві України ім. Г. С. Пшеничного, що у Києві. Згідно з архівних реєстрів ці бобіни востаннє брали до рук в 60-х та 70-х роках минулого століття.
В середньому тривалість кожного відео – 1 хвилина. Це сюжети з радянських кіножурналів. На відео зафіксовані різноманітні події, що відбувались в тогочасному Станіславі.

Тарас Зень

Попередні відео:

«1 травня», 1959 р. (ВІДЕО)

«Вселення в нові квартири», 1958 р. (ВІДЕО)

«Першотравневе свято», 1958 рік (ВІДЕО)

Фестиваль молоді, 1957 р. (ВІДЕО)

Художниця Прикарпаття, 1955 р. (ВІДЕО)

У Станіславському медичному інституті, 1952 р. (ВІДЕО)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...