Стартувала Аматорська баскетбольна ліга області

Автор: Турій Роман

03 Лис, 2014 12:10

У п’ятницю, 31 жовтня, стартував Чемпіонат аматорської баскетбольної ліги Івано-Франківської області.

Одразу після відкриття, на яке завітав голова управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Ростислав Микитюк, відбулась гра між командами “ВАМБУД” та “Калуш-ПНУ”. З перших хвилин господарі майданчика взяли ініціативу до своїх рук, про що свідчив рахунок першої чверті: 16:9. У другій чверті гостям вдалось нав’язати свою гру і наблизитись до господарів: половина гри завершилась з рахунком 25:21 на користь “вамбудівців”. Третя чверть знову пройшла під диктовку команди “ВАМБУД” – рахунок четверті 22:18.

А ось остання четверта чверть подарувала вболівальникам і напругу, і насиченість комбінаційних взаємодій гравців обох команд, оскільки за 2 хвилини до завершення матчу рахунок був рівний 54:54. Та впевнені дії гравців команди “ВАМБУД” наприкінці матчу подарували, хоч і невпевнену, але перемогу своїй команді з рахунком 64:61.

Найрезультативнішими гравцями першого матчу стали одразу двоє гравців: з команди “ВАМБУД” – Владислав Лисишин, а з “Калуш-ПНУ” – Володимир Педенко, кожен з яких записав до свого активу по 21 очку за гру.