Стартувала ажіотажна електронна черга у “Вишиванку” – талони на цілий день роздали за 20 хвилин (ФОТО)

Автор: Борис Марія

01 Jun, 2016 09:30

Поділитись публікацією
Стартувала ажіотажна електронна черга у “Вишиванку” – талони на цілий день роздали за 20 хвилин (ФОТО)

Сьогодні, 1 червня, у Центрі надання адміністративних послуг стартувала електронна черга у нещодавно відкритий новий дитячий садочок “Вишиванка”.

Читайте також: Не всі прикарпатські нардепи голосували за негайне відновлення е-декларування майна чиновників (СПИСОК)

Як відомо, батьки діток вишикувалися у чергу ще вдень 31 травня і ночували просто неба, аби записати дитину у цей дитзаклад. Люди створили список, згідно з яким хочуть реєструватися.

 О 9:00 батьків почали пускати у ЦНАП, передають кореспонденти “Галки” з місця події. Першими запросили представників ЗМІ, щоб ті побачили, що ще жодна дитина не зареєстрована. Директор департаменту освіти і науки Ігор Смаль зазначив, що “Вишиванка” розрахована на 190 діток, а поміститися їх може до 300. Попередньої реєстрації не було, щоб освітян не могли звинуватити у наданню переваги тим чи іншим батькам.

Секретар міської ради Оксана Савчук зазначила, що на відкриття садка чекали давно, тому такий ажіотаж легко пояснити.

“Немає підстав батькам переживати. До нас дзвонили різні люди, просили влаштувати дитину, але, як бачите, ми робимо все чесно і прозоро. Тому наголошую – немає підстав переживати”, – каже Савчук.

Керівник ЦНАПу Богдан Питель видавав людям талони, де вказаний прогнозований час реєстрації. Людям одразу здалося, що обслуговування занадто повільне. До того ж вони не перестають думати, що їхні списки можуть переписати. Обурюються – їм довелося тут ночувати, вони не хочуть стояти ще й цілий день. Оксана Савчук сказала, що електронна черга швидше рухатися не може.

“Ми вчора анонсували, що приймемо сьогодні 70 людей, тепер змінили цифру до майже 100”, – прокоментувала вона.

Відтак за 20 хвилин першим 100 батькам вже видали 100 талонів. Це викликало неабияке невдоволення інших людей з черги – вимагають, аби їм вже дали талони на завтра і наступні дні. Працівники ЦНАПу просять не панікувати. Вони копіюють список батьків, які прийшли першими, щоб першими зареєструвати їх діток – як сьогодні, так і завтра, і навіть 3 червня.

“Якщо прийде більше 100 людей, то система перевантажиться, не буде працювати. Ми про це повідомили заздалегіть. У нас працює троє людей без обідніх перерв. Люди складають списки, ми їх затвердимо і вивісимо на дверях ЦНАПу”, – запевнив Питель.

Одна з десятків таких же матерів Олександра Вінтоняк, записалася в чергу вчора в обід.
“Тут ночували. Переживаємо, щоб все було чесно. Поки все йде, як має бути”, – зізнається вона.

До слова, у ЦНАПі чергують медики.

Як відомо, для реєстрації дитини у дитсадки працюватиме два робочі столи (стіл № 11 та стіл № 12), прийом громадян буде здійснюватися з 9:00 год. до 16:00 год. без перерви. Час закриття реєстрації у дитсадки о 16:00 год. Після 16:00 год. будь-які реєстраційні дії проводити неможливо.