Стартувала нова ініціатива проти країни-окупанта – “Бойкот російського кіно”

Автор: Людмила Баран

22 Вер, 2014 18:27

Стартувала нова ініціатива проти країни-окупанта – “Бойкот російського кіно”

Представники громадського руху «Відсіч» запустили ініціативу «Бойкот російського кіно» з метою зменшити обсяг російського інформаційного продукту в Україні.

Як розповідають засновники, нова ініціатива – це лише один із напрямів роботи «Відсічі», яка давно і системно займається бойкотом російських товарів та послуг. За їхніми словами, бойкот кіно є «чи не найважливішим», оскільки впливає на свідомість людей, передає MediaSapiens.

Метою активістів є значне обмеження обсягу російського контенту, що демонструється на українському ТБ і в кінотеатрах.

«Цей контент переважно дуже низької якості та дуже часто містить ворожу російську пропаганду, – кажуть представники ініціативи. – Ми переконані, що засилля російських фільмів, серіалів і телепередач в Україні є цілеспрямованою російською інформаційною експансією, яку Росія розпочала давно, щоб утримати Україну в російському інформаційно-культурному полі та нав’язати українцям відповідні “цінності”».

бойкот рос кіно

На думку організаторів бойкоту, Україна нарешті має створити власний інформаційно-культурний простір та захиститися від російського зомбувального теле- й кінопродукту. Вони переконані, що російська окупація почалася не з російських військових та танків на українській землі, а із російських фільмів та серіалів на телеекранах.

«Відсіч» працює у багатьох напрямках. За словами її представників, йдеться про діяльність у соцмережах, вуличні акції, моніторинг програм телеканалів та репертуарів кінотеатрів, виявлення ворожої пропаганди в російських фільмах. Один із активістів руху є членом Експертної комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при Держкіно.

«Щоб продемонструвати масштаби проблеми, ми почали моніторити основні українські телеканали, – розповідають громадські активісти.- Результати приголомшили нас самих. Виявилося, що деякі канали інколи демонструють понад 15 годин російського контенту на день»

Як відомо, третина російської телепродукції створюється в Україні. 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...