Стартувала перша сесія Івано-Франківської районної ради (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Костинюк Олександр

25 Nov, 2020 11:24

Стартувала перша сесія Івано-Франківської районної ради (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У середу, 25 листопада, в Івано-Франківську стартувала перша сесія районної ради першого демократичного скликання.

Читайте також: У мережі нагадали про жахливий стан вулиці Бельведерської (ФОТО)

На першому засіданні присутні 52 з 54 депутатів, тому сесію оголосили правомірною, інформує “Галка”.

Сесія розпочалася із виконання гімну України та молитви. Опісля представники духовенства благословили обранців.

“Хочемо побажати вам Божого благословення та опіки у вашій праці. Люди, які живуть на території Прикарпаття, надали вам свої голоси. Вони повірили у вас. Хотілося б, аби довіра людей була завжди з вами. Нехай вам у цьому допомагає Бог. Ми, духовні особи, надаємо вам свою підтримку. Але перед вами стоїть велика праця. Нехай вас благословляє Господь”, – побажав митрополит Володимир Війтишин.

Голова районної територіальної виборчої комісії Ганна Комуніцька зазначила, що на розгляд депутатів на засіданні винесено два питання – про результати виборів та про обрання тимчасової президії.

Ганна Комуніцька нагадала, що в районну раду пройшли шість політичних партій: “Свобода” (20 мандатів), “Європейська Солідарність” (12 мандатів), “Батьківщина” (7 мандатів), “За майбутнє” (5 мандатів), “Платформа громад” (5 мандатів), “Слуга народу” (5 мандатів). Далі всі присутні депутати зачитали присягу.

Після цього депутати перейшли до другого питання порядку денного – обрання тимчасової президії.

Голова районної ТВК повідомила, що президія складатиметься з трох депутатів. Це – Михайло Сеньків, Вадим Войтик та Ігор Семків. Голосуванням депутати підтримали це рішення.

Далі обранці сформували тимчасову лічильну комісію, яка пішла провести своє перше організаційне засідання. Тим часом у залі надійшли заяви про створення депутатських фракцій:

– фракція “Свобода”, її головою став Михайло Сеньків;

– “За майбутнє”, голова Олександр Візінський;

– “Батьківщина”, голова Віктор Шутка;

До слова, за джерелами “Галки”, головою Івано-Франківської районної ради стане Василь Попович.

Після перерви обранці перейшли до затвердження тимчасового регламенту Івано-Франківської районної ради. Кожному депутату доводилося вставати зі свого місця та говорити, чи вони “за”. Всі присутні 52 депутати проголосували “за”.

Після цього надійшла заява про створення ще однієї депутатської фракції – “Європейська Солідарність”, її керівником обрали Вадима Войтика.

Далі депутати перейшли до обрання голови Івано-Франківської районної ради. Єдиним кандидатом на цю посаду став “свободівець” Василь Попович. Впродовж засідання про створення депутатських фракцій оголосили також обранці партії «Слуга народу» (голова фракції Орест Рудницький) та «Платформа громад» (голова Олег Серняк).

Заступницею голови Івано-Франківської районної ради обрали представницю «Батьківщини» Лідію Чекайло.

Останнє рішення, яке прийняли під час засідання 25 листопада – про місце розміщення районної ради. Поіменним голосуванням депутати вирішили, що тимчасово Івано-Франківська районна рада розміститься в місті Івано-Франківську за адресою: площа Міцкевича, 4.

Теги:
Войтик
Попович
Семків
Комуніцька