Стартував благодійний аукціон зустрічей з відомими іванофранківцями

Автор: Людмила Баран

12 Aug, 2014 09:20

Поділитись публікацією
Стартував благодійний аукціон зустрічей з відомими іванофранківцями

В рамках Інтернет-аукціону “Добра кава” від “Дому Сірка” можна поторгуватися за спілкування з непересічними мешканцями Івано-Франківська і таким чином допомогти проекту зі стерилізації безпритульних собак.

Читайте також: "Дім Сірка" у Франківську тимчасово не прийматиме безпритульних тварин: чи є альтернатива у місті (ВІДЕО)

Аукціон на сторінці у  Фейсбуці розпочався 10 серпня і триватиме до 10 вересня. Серед лотів – зустріч з адвокатом Василем Масюком, керівником компанії “23 ресторани” Юрієм Филюком, співвласницею журналу “Версаль” Олександрою Палько, художницею Юлією Совстус та іншими. Стартова ціна торгів за запрошення на каву – 100 гривень.

Як повідомляють організатори аукціону, його мета – зібрати 10 тисяч гривень на проведення масової одночасної стерилізації собак в Івано-Франківську. Проект вже вдруге здійснюють спільно команда волонтерів благодійної організації “Дім Сірка” та волонтери- ветеринари австрійської організації “Four Paws”.

Бюджет проекту- 25 тисяч гривень, з яких 15 тисяч  організація виграла на місцевому конкурсі грантів, 10 тисяч має зібрати самостійно. Кошти підуть на оплату проживання, харчування команди з 8-10 ветеринарів протягом 3-х тижнів, та оренду території з ангаром, на якій буде проводитись стерилізація. Стерилізація здійснюється безкоштовно австрійськими ветеринарами в спеціально обладнаних медичних автомобілях за найновішою методикою.

За 3 тижні проекту планують  простерилізувати мінімум 200 собак, це стільки, скільки стерилізує місцеве КП “Полігон” за один рік.  Стерилізація такої кількості тварин дозволить зменшити майбутній приріст собак приблизно на 2000 нових тварин в рік.