Стартував проект «Новий Донбас» – всі небайдужі можуть записатися в «культурно-гуманітарні батальйони»

Автор: Турій Роман

18 Aug, 2014 11:21

Поділитись публікацією
Стартував проект «Новий Донбас» – всі небайдужі можуть записатися в «культурно-гуманітарні батальйони»

Актори створюють «культурно-гуманітарні батальйони». Їх мета – допомагати людям у звільнених містах на Сході України. Підтримати постраждалих людей – це місія і обов’язок кожного.

Актор театру на Подолі, громадський активіст та діяч культури, Олександр Фоменко ініціював формування «культурно-гуманітарних батальйонів». Робоча назва проекту «Новий Донбас»,  повідомляє Cultprostir.

Олександр Фоменко розповів, що метою батальйонів є активна співпраця з населенням звільнених від терористів східних регіонів країни у відбудові інфраструктури, будинків, шкіл, лікарень, тощо. А також культурна програма і налагодження діалогу: кінопокази, виступи артистів, дискусії, публічні обговорення.

Зокрема Фоменко закликав долучитись до ініціативи колег:

«З огляду на ситуацію, що складається на сході країни, ми розпочинаємо формування так званих «культурно-гуманітарних  батальйонів», мета яких – робота з мешканцями звільнених від терористів українських міст.

Найближчим часом відбудеться зустріч із послами Європейських країн, які готові підтримати проект.

Звертаємось до всіх активних громадських ініціатив і об’єднань, а також до всіх небайдужих активістів. Сьогодні східні міста, після звільнення, лишаються сам на сам без світла, води, їжі. Українські війська крокують далі, а люди лишаються наодинці із питаннями: що відбувається, і де правда. Підтримати цих людей – це наша місія і обов’язок.»

Наразі розробляється формат роботи гуманітарних груп. Всі бажаючі можуть долучитись до ініціативи. Сповістити координатора про готовність взяти участь або допомагати проекту можна надіславши листа на [email protected].