Стартував всеукраїнський конкурс для молодих художників

Автор: Людмила Баран

17 Jul, 2014 19:15

Поділитись публікацією
Стартував всеукраїнський конкурс для молодих художників

Змагання влаштовують з метою інтеграції талановитих українців у світовий мистецький простір.

Фонд культурної дипломатії UART оголошує спеціальний конкурс для молодих митців. Мета ініціативи – інтеграція талановитих українців у світовий мистецький простір.

Формат креативних змагань є доволі неординарним та передбачає проведення фіналу за кордоном.

Столицею, що прийме фінал конкурсу 2014 року, став Відень. Взяти участь у конкурсі можуть митці (живопис, графіка, скульптура, фотографія, інсталяція) від 20 до 35 років, які є громадянами України. Участь у конкурсі є безплатною. Прийом заявок триватиме з 23 квітня по 23 серпня 2014 року.

Анкетні форми й добірку власних робіт слід надіслати до 23 серпня 2014 року. Документи розглядатимуться національним та міжнародним журі.

На переможців чекає поїздка на Віденський арт-ярмарок VIENNAFAIR у жовтні 2014 року. Роботи молодих авторів експонуватимуться в українському павільйоні цього авторитетного мистецького заходу. Також до кінця року буде видано каталог робіт переможців і проведено виставку їхніх творів у Києві.

 Більш детальна інформація  розміщена на сайті конкурсу  www.grant.uart.eu та офіційній сторінці Фонду культурної дипломатії UART на Facebook.