“Стару” Надрічну відремонтує новий підрядник

Автор: Застава Максим

08 Вер, 2023 13:45

Поділитись публікацією
“Стару” Надрічну відремонтує новий підрядник

Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради розірвало договір на ремонт старої частини вулиці Надрічна з ТОВ “ПБС” та уклало угоду вартістю 17,4 млн грн з ТОВ “Автомагістраль-ІФ”.

Читайте також: Але є один нюанс: франківці скаржаться, що не можуть записатися на прийом у новий кабінет дитячого офтальмолога на Тичини

Міський голова Руслан Марцінків повідомив, що вулицю здадуть в експлуатацію разом з новим мостом, пише “Галка” з посиланням на Курс.

Ще у 2019 році ТОВ “ПБС” виграло тендер на капітальний ремонт старої частини вулиці Надрічна в Івано-Франківську. Роботи вартістю 28,71 млн грн мали бути виконані до кінця 2019 року. Проте місто не заплатило аванс підряднику і роботи так і не розпочалися.

Через два роки УКБ уклало з ТОВ “ПБС” додаткову угоду, за якою термін виконання робіт продовжили до 31 грудня 2021 року.

Але роботи завершити не вдалося, а на сайті публічних закупівель prozorro у червні цього року з’явилася ще одна додаткова угода – сторони розірвали договір та зазначили, що не мають взаємних претензій. За даними prozorro, фірма “ПБС” виконала робіт на 12,3 млн грн.

У Франківську знову беруться за ремонт "старої" Надрічної: підрядник отримає понад 17 млн грн 1

Через кілька днів міське УКБ оголосило новий тендер на капітальний ремонт вул. Надрічна (старої частини). Проте на тендер не надійшло жодної пропозиції від учасників. У разі відсутності пропозицій законотворці дозволили під час воєнного стану вдруге не оголошувати закупівлю, а укладати прямі договори з потенційними підрядниками. Так, 15 серпня УКБ без проведення тендеру уклало договір на капремонт Надрічної з ТОВ “Автомагістраль-ІФ”. Новий підрядник зобов’язався за 17,4 млн грн доробити капремонт Надрічної до кінця 2023 року.

В ефірі ТРК “Вежа” міський голова Руслан Марцінків повідомив, що фірма “ПБС” постелила нижній шар асфальту на частині вулиці Надрічна. Новий підрядник, за його словами, має доробити решту.

“Ця вулиця також є в контексті будівництва моста. Продовжуємо будівництво моста на Пасічну, роботи не зупиняються, в контексті цього вулиця Надрічна також має повноцінно запрацювати”, – сказав Марцінків.

За даними аналітичної системи youcontrol ТОВ “Автомагістраль-ІФ” зареєстроване у Надвірній, засновником та керівником підприємства є Роман Федорняк із села Козино Івано-Франківського району.