Статус учасника бойових дій документуватимуть в перший день перебування бійців у зоні АТО – Романюк

Автор: Людмила Баран

08 Aug, 2014 10:04

Поділитись публікацією
Статус учасника бойових дій документуватимуть в перший день перебування бійців у зоні АТО – Романюк

Голова ОДА Андрій Троценко  і співголова Координаційного центру швидкого реагування повернулися з наради з Президентом у Києві і розповіли про це на прес-конференції 7 серпня. 

Читайте також: Дмитро Романюк йде з посади в Івано-Франківській ОДА

Депутат Юрій Романюк сказав, що під час зустрічі з Порошенком і міністром оборони Галетеєм запропонував їм, щоб протягом доби, коли боєць чи офіцер потрапляє в зону АТО, командування відповідного підрозділу,  в якому він служить, зобовязувалось поставити або штамп, або записати у його військовому квитку те, що він є учасником бойових дій.

“Це вимога мінімум 45-ти тисяч солдатів і офіцерів, які служать в АТО по декілька місяців і не мають жодних записів, але десь там хтось передбачає, що є якась законодавча база, яка це має на увазі.  І Президент перервав мій виступ і дав міністру оборони вказівку, щоб цей запис робити не після повернення з зони АТО і на цьому робити відкати у воєнкоматах, а щоб з першого дня перебування і родичі і жінки були впевнені, що в їхнього бійця буде документально засвідчено те, що він перебуває в зоні бойових дій. Якщо вірити Президенту і міністру оборони, то сьогодні ця директива має бути запроваджена повсюдно в зоні АТО”, – розповів Юрій Романюк.

Теги: