Став відомий склад нової ОВК, яка організує другий тур президентських виборів в Івано-Франківську

Автор: Турій Роман

10 Кві, 2019 17:52

Став відомий склад нової ОВК, яка організує другий тур президентських виборів в Івано-Франківську

10 квітня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому ЦВК сформувала склад 199 окружних виборчих комісій з виборів Президента України для організації підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня.

“Галці” став відомий склад Окружної виборчої комісії №83 з центром у Івано-Франківську. У неї увійшли 14 осіб – по 7 представників від Петра Порошенка і Володимира Зеленського.

Нижче наводимо поіменний склад ОВК №83.

Голова, як і на виборах 31 березня – Олександра Петрик від П. Порошенка. Секретар комісії – представниця В. Зеленського Світлана Андрійчук.

Інші члени ОВК: Любов Горощак, Віталій Книш, Марія Остафійчук, Надія Петечел, Володимир Самійло, Леся Слободян (всі – від П. Порошенка) та Степан Грицак, Інна Іванюк, Андрій Король, Олег Римчук, Тетяна Попова, Ірина Юркевич від Володимира Зеленського.

Цікаво, що багато хто зі складу нової ОВК працював у її попередньому складі але, від інших кандидатів. Зокрема Надія Петечел працювала від Валентина Наливайченка, Андрій Король – від Олега Ляшка, Любов Горощак – від Юрія Тимошенка, Книш Віталій від Володимира Петрова, а Марія Остафійчук – від Юлії Литвиненко. Також Володимир Самійло від Романа Насірова, Леся Слободян від Сергія Капліна, Ірина Юркевич – Віталія Скоцика.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...