СТЕК відремонтувала найпроблемніші ділянки мереж до початку опалюваного сезону

Автор: Людмила Баран

20 Жов, 2014 13:25

СТЕК відремонтувала найпроблемніші ділянки мереж до початку опалюваного сезону

ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія»  завершила роботи із підготовки до опалювального сезону  та чекає розпорядження до подачі тепла.

Зокрема, як повідомили “Галці” у прес-службі компанії,  відремонтовано найбільш проблемні магістральні мережі на вулицях Чорновола, Незалежності, Бандери, Ребета, Сахарова та Петлюри.

Всього замінили 1400 метрів застарілих мереж на більш сучасні. А саме – на попередньоізольовані труби. Вони дозволить зменшити втрати теплової енергії в процесі її транспортування.

Крім цього відновлено ізоляцію на 470 м/п повітряних трубопроводів, замінено запірну арматуру в теплових камерах на вул. Незалежності, 36, вул. Бандери 10-10а, вул. Ребета.

Щоб скоротити споживання газу та електрики, фахівці провели  модернізацію котельні на вулиці Індустріальній. Там відремонтували та модернізували котли, замінили насоси на енергоефективніші.

Також, як повідомляють у компанії, проблем з оплатою за послуги, які б перешкодили розпочати опалюваний сезон, немає.  СТЕК була готова до подачі тепла ще 15 жовтня.

Водночас, «Станіславська теплоенергетична компанія» відповідає лише за зовнішні мережі теплопостачання. Тобто ті, які ведуть теплову енергію до будинків, які обслуговує компанія. За внутрішні мережі відповідають комунальні підприємства “ЄРЦ” та “Дирекція замовника”.

Наразі на підприємстві чекають розпорядження від міського голови, щоб  почати опалюваний сезон.

 

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...