СТЕК вимагає від ЄРЦ підвищення тарифів, а міського голову називає популістом

Автор: Вадим Войтик

12 Mar, 2015 08:48

Поділитись публікацією
СТЕК вимагає від ЄРЦ підвищення тарифів, а міського голову називає популістом

Ситуація з обслуговуванням вунутіршньобудинкових тепломереж будинків СТЕК, досі залишається невирішеною. СТЕК готовий взятися за обслуговування, якщо будуть вирішені усі юридичні нюанси з КП «ЄРЦ».

Читайте також: Шість нагород вибороли прикарпатські боксери й боксерки на чемпіонаті України (ФОТО)

Про це повідомляє прес-служба СТЕКу.

СТЕК погодився обслуговувати внутрішньобудинкові тепломережі будинків, що перебувають на балансі КП «ЄРЦ». Тепловики взялися за цю справу, незважаючи на її збитковість (пропонований тариф – 6 коп. за 1 м. кв., реальна вартість – 30 коп. за 1 м. кв.), оскільки від того, в якому стані будинкові мережі, залежить якість теплопостачання споживачів СТЕК в цілому.

“Ми готові обслуговувати внутрішньобудинкові тепломережі, але на нормальних умовах”, – пояснює ситуацію директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Сергій Мельник.

Нормальними у компанії вважають умови, обумовлені саме СТЕКом.

Наразі ситуація з обслуговуванням внутрішньобудинкових тепломереж залишається невизначеною, адже колишні підрядник КП «ЄРЦ» відмовляються обслуговувати мережі за низьким тарифом.

Також керівник ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Сергій Мельник прокоментував позицію міського голови Віктора Анушкевичуса.

“Думаю, що міський голова дотримується прислів’я «Своя сорочка ближча» і на фоні «СТЕКу» хоче показати як він і його комунальні підприємства «добре» працюють, хоча в тій роботі є дуже багато питань, але їх не виносять на широку публіку. І ще хочу нагадати, що не за горами вибори, на які діючого мера, за його словами дуже просять піти.”

screenshot-www.stek.if.ua 2015-03-12 08-56-16