Стендапер Фелікс Редька назвав найсмішніших людей країни (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

08 Лип, 2024 11:17

Поділитись публікацією
Стендапер Фелікс Редька назвав найсмішніших людей країни (ВІДЕО)

Український стендап-комік та YouTube-креатор перерахував особистий топ найсмішніших людей, виступи у прифронтових містах та готовність до мобілізації.

Читайте також: Перше не ракети залетіли, а "язик", - франківський артист Олексій Гнатковський про збереження культури (ВІДЕО)

Про це, серед іншого, йшлося у випуску проєкту “Розмова”, пише “Галка“.

“Олімп” українського стендапу зараз

– Є вища ліга: Лєра Мандзюк, Алла Волкова, Антон Тимошенко і Вася Байдак. Вони збирають найбільше глядачів, у них найбільше підписників — я за цим рахую.

“Я вважаю, що навіть ці чотири прізвища і потім там я, і потім якісь молоді коміки — це все не критична різниця у класі. Це не так, що “ого, скільки ще до них рости” – це може змінитися за пів року”.

Наприклад, Алла Волкова, яка є прикладом людини, яку взагалі ніхто не знав – це приклад людини, яку взагалі там ніхто не знав, не звертав увагу, а потім бам — і людина збирає тисячники містами.

“Стендап – це молода культура і рік-два-три може з’явитися хтось новий, хто переплюне тут четвірку і по переглядах, і по якості”.

Особистий топ

– Його очолює Андрій Данилко. Це наш Іззард (англійський стендап-комік та драматичний актор. Його комедійний стиль: хаотичний, ексцентричний монолог та пантоміми. Крім гастролей, він знімається на телебаченні й у кіно, грає у спектаклях та займається благодійністю. Лауреат Еммі – ред.).

Данилко безпрецедентний майстер, він дуже смішний. Це, по факту, стендап, він з цього починав свою кар’єру. Він мене дуже веселить, крутий дядько.

Якщо перераховувати особистий топ-3, то це Михайло Жванецький, Володимир Зеленський, Андрій Данилко.

“Коміків рідко смішить щось професійно-комедійне. Смішать якісь тваринні історії, коли хтось десь впав”.

Виступи у прифронтових містах

– Реакція завжди краща, ніж в будь-якому іншому місті, яке далі від фронту. Коли ти приїжджаєш у Краматорськ, Мирноград, Нікополь, Херсон — люди готові сміятися, хто палець їм покажи.

“Це без образ, не камінь у город в жодному разі. Просто настільки люди там зголоднілі, настільки їм цього хочеться”.

Про мобілізацію

– Розчарований, що пізно зрозумів, що це й мене може торкнутися.

“Я до останнього відтягував і хотів жити в цій теплій ванні марафону, що все, от у серпні будем пити пиво в Ялті. І потім вже військове мілітарі комʼюніті таке: “Та ні, треба роздуплятися, готуйтеся.”. Шкода, що пізно це зрозумів”.

Я вже пройшов всі ці етапи “торг, депресія”. Це наша сьогоднішня реальність і не вдасться скинути на дітей депутатів, відмазки не катять. Зрозумів, що треба якось з цим розбиратися, готуватися потрошку. Хотілося б звичайно якомога далі це відтягнути, але я розумію, що навіть якщо я отримую якусь умовну відстрочку, то це не буде назавжди.

“Я її маю корисно використати для того, щоб якось підготуватися, знайти підрозділ”.