Стівен Кінг підписав контракт з українським студентом

Автор: Зелінська Таня

19 Лют, 2020 21:47

Стівен Кінг підписав контракт з українським студентом

19-річний український студент підписав договір зі Стівеном Кінгом за програмою Dollar Baby та всього за 1 долар викупив право на екранізацію його оповідання від 2008 року.

Так, Валентин Лавренюк вирішив продовжити справу свого батька, Сергія Лавренюка, генерального продюсера компанії Solar Media Entertainment, та придбав права на екранізацію оповідання Стівена Кінга.

Твір «Велотренажер» — розповідь про художника Річарда Сіфкіца, який намагається схуднути і їздить на тренажері в підвалі свого дому в Нью-Йорку. Чим більше Сіфкіц худне — тим частіше його переслідують дивні ілюзії.

У рамках програми Dollar Baby Стівен Кінг за 1 долар ділиться своїми авторськими правами зі школярами та студентами-кінематографістами, щоб ті могли екранізувати його роботу. Схвальна відповідь на запит Валентина була отримана досить швидко. Однак таких контрактів укладається від п’яти до десяти щороку. Американський письменник Стівен Кінг коментує продаж прав на екранізацію свого твору так: «Мені подобається, що у мене є можливість протягнути руку допомоги новачкам, так само як колись протягнули мені».

Валентин планує випустити короткометражний фільм за оповіданням до кінця цього року, це буде його дебютний проєкт.

Джерело: Yabl

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry